Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Olomoucký kraj

Od 19. 5. 2024

315 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 7.1.2026

Prodaný  dům 150 m², pozemek 844 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 844 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 844 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 844 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 844 m²

Želatovice 106, Želatovice

4 190 000 Kč

3 600 000 Kč

24 000 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Zach
Realitní kancelář: Petr Zach - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Petr Zach

Petr Zach

4.5

Realitní kancelář: Petr Zach - QARA s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 172 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 7.1.2026

Prodaný  dům 400 m², pozemek 359 m²Prodaný  dům 400 m², pozemek 359 m²
Prodaný  dům 400 m², pozemek 359 m²
Prodaný  dům 400 m², pozemek 359 m²

Prodaný dům 400 m², pozemek 359 m²

Palackého 1965/6, Zábřeh

6 550 000 Kč

16 375 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Láner
Realitní kancelář: Realitní společnost Morava
Realitní makléř: Roman Láner

Roman Láner

4.6

Realitní kancelář: Realitní společnost Morava

Prodáno 6.1.2026

Prodaný  dům 154 m², pozemek 379 m²Prodaný  dům 154 m², pozemek 379 m²
Prodaný  dům 154 m², pozemek 379 m²
Prodaný  dům 154 m², pozemek 379 m²

Prodaný dům 154 m², pozemek 379 m²

Hanácká 264/1, Olomouc - Holice

9 350 000 Kč

7 000 000 Kč

45 455 Kč/m2

Realitní makléř: Antonín Fidler
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Antonín Fidler

Antonín Fidler

4.7

Realitní kancelář: Bidli

Prodáno 6.1.2026

Prodaný  dům 172 m², pozemek 709 m²Prodaný  dům 172 m², pozemek 709 m²
Prodaný  dům 172 m², pozemek 709 m²
Prodaný  dům 172 m², pozemek 709 m²

Prodaný dům 172 m², pozemek 709 m²

Přáslavice 78, Přáslavice

11 745 000 Kč

68 285 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Jan Simper
Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Jan Simper

Ing. Jan Simper

4.6

Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.

Prodáno 5.1.2026

Prodaný  dům 147 m², pozemek 534 m²Prodaný  dům 147 m², pozemek 534 m²
Prodaný  dům 147 m², pozemek 534 m²
Prodaný  dům 147 m², pozemek 534 m²

Prodaný dům 147 m², pozemek 534 m²

Huzová 112, Huzová

490 000 Kč

3 333 Kč/m2

Prodáno 5.1.2026

Prodaný  byt 3+1 98 m²Prodaný  byt 3+1 98 m²
Prodaný  byt 3+1 98 m²
Prodaný  byt 3+1 98 m²

Prodaný byt 3+1 98 m²

I. P. Pavlova 809/22, Olomouc - Nová Ulice

6 500 000 Kč

66 327 Kč/m2

Prodáno 31.12.2025

Prodaný  byt 2+1 55 m²Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²

Prodaný byt 2+1 55 m²

Palackého 424/19, Prostějov

3 690 000 Kč

3 250 000 Kč

59 091 Kč/m2

Prodáno 30.12.2025

Prodaný  dům 261 m², pozemek 340 m²Prodaný  dům 261 m², pozemek 340 m²
Prodaný  dům 261 m², pozemek 340 m²
Prodaný  dům 261 m², pozemek 340 m²

Prodaný dům 261 m², pozemek 340 m²

Medelská 1528, Uničov

13 890 000 Kč

12 040 000 Kč

46 130 Kč/m2

Prodáno 30.12.2025

Prodaná  chata 100 m², pozemek 901 m²Prodaná  chata 100 m², pozemek 901 m²
Prodaná  chata 100 m², pozemek 901 m²
Prodaná  chata 100 m², pozemek 901 m²

Prodaná chata 100 m², pozemek 901 m²

Nové Losiny 42, Jindřichov

5 990 000 Kč

4 900 000 Kč

49 000 Kč/m2

Prodáno 30.12.2025

Prodaný  byt 1+kk 23 m²Prodaný  byt 1+kk 23 m²
Prodaný  byt 1+kk 23 m²
Prodaný  byt 1+kk 23 m²

Prodaný byt 1+kk 23 m²

Karafiátová 298/1, Olomouc - Neředín

2 900 000 Kč

126 087 Kč/m2

1...567...32

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 172 nemovitostí