Byty na prodej

Byty 2+kk na prodej v kraji Středočeský kraj

2+kk

44 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 43 m²Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²

Prodej bytu 2+kk 43 m²

Tovární, Beroun

4 950 000 Kč

115 116 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 231 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 38 m²Prodej bytu 2+kk 38 m²
Prodej bytu 2+kk 38 m²
Prodej bytu 2+kk 38 m²

Prodej bytu 2+kk 38 m²

Nupacká, Nupaky, Nupaky

5 680 416 Kč

5 670 224 Kč

149 216 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 44 m²Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²

Prodej bytu 2+kk 44 m²

Kladno, Kladno

5 716 000 Kč

129 909 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 51 m²Prodej bytu 2+kk 51 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m²

Prodej bytu 2+kk 51 m²

Kladno, Kladno

5 935 000 Kč

116 373 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 46 m²Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²

Prodej bytu 2+kk 46 m²

Tyršova 239, Nymburk

5 296 000 Kč

115 130 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 57 m²Prodej bytu 2+kk 57 m²
Prodej bytu 2+kk 57 m²
Prodej bytu 2+kk 57 m²

Prodej bytu 2+kk 57 m²

Náměstí Joachima Barranda, Beroun-Centrum

6 299 000 Kč

110 509 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 58 m²Prodej bytu 2+kk 58 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m²

Prodej bytu 2+kk 58 m²

Škvorecká 2066, Úvaly

7 990 000 Kč

7 790 000 Kč

134 310 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 25 m²Prodej bytu 2+kk 25 m²
Prodej bytu 2+kk 25 m²
Prodej bytu 2+kk 25 m²

Prodej bytu 2+kk 25 m²

Kynského 125/22, Slaný

5 394 000 Kč

4 599 000 Kč

183 960 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 52 m²Prodej bytu 2+kk 52 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m²

Prodej bytu 2+kk 52 m²

Pražská, Jílové u Prahy

7 822 000 Kč

150 423 Kč/m2

Realitní makléř: Šárka Vachková
Realitní kancelář: CENTURY 21 Realitas Central
Realitní makléř: Šárka Vachková

Šárka Vachková

3.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 Realitas Central
Prodej bytu 2+kk 36 m²Prodej bytu 2+kk 36 m²
Prodej bytu 2+kk 36 m²
Prodej bytu 2+kk 36 m²

Prodej bytu 2+kk 36 m²

Otmíče 5, Otmíče

3 290 000 Kč

91 389 Kč/m2

1...345

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 231 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické