Byty na prodej

Byty 3+1 na prodej v kraji Středočeský kraj

3+1

20 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 93 m²Prodej bytu 3+1 93 m²
Prodej bytu 3+1 93 m²
Prodej bytu 3+1 93 m²

Prodej bytu 3+1 93 m²

Na Potůčku 11, Sedlčany

5 790 000 Kč

5 500 000 Kč

59 140 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 138 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 74 m²Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²

Prodej bytu 3+1 74 m²

Benešova, Kutná Hora

5 389 900 Kč

5 179 900 Kč

69 999 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 71 m²Prodej bytu 3+1 71 m²
Prodej bytu 3+1 71 m²
Prodej bytu 3+1 71 m²

Prodej bytu 3+1 71 m²

Bečváry 190, Bečváry

4 990 000 Kč

70 282 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 80 m²Prodej bytu 3+1 80 m²
Prodej bytu 3+1 80 m²
Prodej bytu 3+1 80 m²

Prodej bytu 3+1 80 m²

Kamenný Přívoz, okres Praha-západ

5 870 000 Kč

73 375 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Fára
Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.
Realitní makléř: Petr Fára

Petr Fára

4.6

Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.
Prodej bytu 3+1 67 m²Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²

Prodej bytu 3+1 67 m²

Tyršova 846, Kostelec nad Černými lesy

6 490 000 Kč

96 866 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 78 m²Prodej bytu 3+1 78 m²
Prodej bytu 3+1 78 m²
Prodej bytu 3+1 78 m²

Prodej bytu 3+1 78 m²

Benešovská, Nespeky

5 199 000 Kč

4 999 000 Kč

64 090 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Němec
Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Realitní makléř: Jaroslav Němec

Jaroslav Němec

Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Prodej bytu 3+1 68 m²Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²

Prodej bytu 3+1 68 m²

Dr. E. Beneše, Neratovice

5 450 000 Kč

80 147 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Filip Vlček a tým
Realitní kancelář: BV Real Estate
Realitní makléř: Ing. Filip Vlček a tým

Ing. Filip Vlček a tým

4.8

Realitní kancelář: BV Real Estate
Prodej bytu 3+1 90 m²Prodej bytu 3+1 90 m²
Prodej bytu 3+1 90 m²
Prodej bytu 3+1 90 m²

Prodej bytu 3+1 90 m²

Lidové nám., Mikovice, Kralupy nad Vltavou

6 500 000 Kč

72 222 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 69 m²Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²

Prodej bytu 3+1 69 m²

Havlíčkova 764, Zdice

5 799 000 Kč

5 399 000 Kč

78 246 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Joachimsthalerová
Realitní kancelář: STH group reality
Realitní makléř: Petra Joachimsthalerová

Petra Joachimsthalerová

4.7

Realitní kancelář: STH group reality
Prodej bytu 3+1 64 m²Prodej bytu 3+1 64 m²
Prodej bytu 3+1 64 m²
Prodej bytu 3+1 64 m²

Prodej bytu 3+1 64 m²

Na Spořilově, Benešov

7 118 636 Kč

6 279 916 Kč

98 124 Kč/m2

12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 138 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické