Byty na prodej

Byty 3+kk na prodej v kraji Středočeský kraj

3+kk

36 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+kk 67 m²Prodej bytu 3+kk 67 m²
Prodej bytu 3+kk 67 m²
Prodej bytu 3+kk 67 m²

Prodej bytu 3+kk 67 m²

V Kolonii, Nymburk

7 990 000 Kč

119 254 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 294 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+kk 58 m²Prodej bytu 3+kk 58 m²
Prodej bytu 3+kk 58 m²
Prodej bytu 3+kk 58 m²

Prodej bytu 3+kk 58 m²

Milovice, okres Nymburk

5 890 000 Kč

101 552 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 78 m²Prodej bytu 3+kk 78 m²
Prodej bytu 3+kk 78 m²
Prodej bytu 3+kk 78 m²

Prodej bytu 3+kk 78 m²

Polerady, okres Praha-východ

9 490 000 Kč

9 290 000 Kč

119 103 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 78 m²Prodej bytu 3+kk 78 m²
Prodej bytu 3+kk 78 m²
Prodej bytu 3+kk 78 m²

Prodej bytu 3+kk 78 m²

Tyršova 3222, Kladno

6 700 000 Kč

6 500 000 Kč

83 333 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 72 m²Prodej bytu 3+kk 72 m²
Prodej bytu 3+kk 72 m²
Prodej bytu 3+kk 72 m²

Prodej bytu 3+kk 72 m²

Bečváry 183, Bečváry

5 242 000 Kč

5 135 950 Kč

71 333 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 64 m²Prodej bytu 3+kk 64 m²
Prodej bytu 3+kk 64 m²
Prodej bytu 3+kk 64 m²

Prodej bytu 3+kk 64 m²

Sportovců 1382, Kladno

9 200 000 Kč

7 290 000 Kč

113 906 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 80 m²Prodej bytu 3+kk 80 m²
Prodej bytu 3+kk 80 m²
Prodej bytu 3+kk 80 m²

Prodej bytu 3+kk 80 m²

Větrná 430, Králův Dvůr - Levín

9 490 000 Kč

8 990 000 Kč

112 375 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 65 m²Prodej bytu 3+kk 65 m²
Prodej bytu 3+kk 65 m²
Prodej bytu 3+kk 65 m²

Prodej bytu 3+kk 65 m²

Nučice, okres Praha-východ

6 500 000 Kč

100 000 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 83 m²Prodej bytu 3+kk 83 m²
Prodej bytu 3+kk 83 m²
Prodej bytu 3+kk 83 m²

Prodej bytu 3+kk 83 m²

Nučice, okres Praha-východ

8 300 000 Kč

100 000 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 79 m²Prodej bytu 3+kk 79 m²
Prodej bytu 3+kk 79 m²
Prodej bytu 3+kk 79 m²

Prodej bytu 3+kk 79 m²

Nučice, okres Praha-východ

7 900 000 Kč

100 000 Kč/m2

1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 294 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické