Byty na prodej v kraji Středočeský kraj

164 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+kk 102 m²Prodej bytu 3+kk 102 m²
Prodej bytu 3+kk 102 m²
Prodej bytu 3+kk 102 m²

Prodej bytu 3+kk 102 m²

Říčany, okres Praha-východ

13 500 000 Kč

12 900 000 Kč

126 471 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 056 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 4+1 107 m²Prodej bytu 4+1 107 m²
Prodej bytu 4+1 107 m²
Prodej bytu 4+1 107 m²

Prodej bytu 4+1 107 m²

Rooseveltova, Kladno, Kladno

8 888 888 Kč

83 074 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová
Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová

Mgr. Šárka Tranová

4.9

Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
Prodej bytu 3+kk 89 m²Prodej bytu 3+kk 89 m²
Prodej bytu 3+kk 89 m²
Prodej bytu 3+kk 89 m²

Prodej bytu 3+kk 89 m²

Břežany II, okres Kolín

7 550 000 Kč

84 831 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 38 m²Prodej bytu 2+kk 38 m²
Prodej bytu 2+kk 38 m²
Prodej bytu 2+kk 38 m²

Prodej bytu 2+kk 38 m²

Nupacká, Nupaky, Nupaky

5 680 416 Kč

5 670 224 Kč

149 216 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 78 m²Prodej bytu 3+kk 78 m²
Prodej bytu 3+kk 78 m²
Prodej bytu 3+kk 78 m²

Prodej bytu 3+kk 78 m²

Husova 625/8, Čáslav-Nové Město

4 290 000 Kč

55 000 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch
Realitní kancelář: NEXT REALITY ONE GROUP
Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch

Ing. Karel Mlčoch

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY ONE GROUP
Prodej bytu 2+kk 44 m²Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²

Prodej bytu 2+kk 44 m²

Kladno, Kladno

5 716 000 Kč

129 909 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 51 m²Prodej bytu 2+kk 51 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m²

Prodej bytu 2+kk 51 m²

Kladno, Kladno

5 935 000 Kč

116 373 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 97 m²Prodej bytu 4+1 97 m²
Prodej bytu 4+1 97 m²
Prodej bytu 4+1 97 m²

Prodej bytu 4+1 97 m²

Vojtěcha Lanny 3269, Kladno

8 730 000 Kč

8 290 000 Kč

85 464 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 46 m²Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²

Prodej bytu 2+kk 46 m²

Tyršova 239, Nymburk

5 296 000 Kč

115 130 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 89 m²Prodej bytu 3+kk 89 m²
Prodej bytu 3+kk 89 m²
Prodej bytu 3+kk 89 m²

Prodej bytu 3+kk 89 m²

Úvaly, okres Praha-východ

7 550 000 Kč

84 831 Kč/m2

1...121314...17

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 056 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické