Byty na prodej v kraji Středočeský kraj

164 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 49 m²Prodej bytu 2+1 49 m²
Prodej bytu 2+1 49 m²
Prodej bytu 2+1 49 m²

Prodej bytu 2+1 49 m²

Za Šumavou 442, Žleby

2 000 000 Kč

40 816 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Smešná
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Andrea Smešná

Andrea Smešná

4.6

Realitní kancelář: M&M reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 055 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 56 m²Prodej bytu 2+kk 56 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m²

Prodej bytu 2+kk 56 m²

Stehlíkova 1331/16, Slaný

5 620 000 Kč

100 357 Kč/m2

Realitní makléř: Stanislav Gálik
Realitní kancelář: Pretty Good Company
Realitní makléř: Stanislav Gálik

Stanislav Gálik

Realitní kancelář: Pretty Good Company
Prodej bytu 5+1 120 m²Prodej bytu 5+1 120 m²
Prodej bytu 5+1 120 m²
Prodej bytu 5+1 120 m²

Prodej bytu 5+1 120 m²

Milín, okres Příbram

4 500 000 Kč

37 500 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Fára
Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.
Realitní makléř: Petr Fára

Petr Fára

4.6

Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.
Prodej bytu 4+kk 142 m²Prodej bytu 4+kk 142 m²
Prodej bytu 4+kk 142 m²
Prodej bytu 4+kk 142 m²

Prodej bytu 4+kk 142 m²

5. května 2306, Úvaly

Neveřejná cena

Realitní makléř: Martina Kachlíková
Realitní kancelář: MartiKa Reality
Realitní makléř: Martina Kachlíková

Martina Kachlíková

4.9

Realitní kancelář: MartiKa Reality
Prodej bytu 4+1 78 m²Prodej bytu 4+1 78 m²
Prodej bytu 4+1 78 m²
Prodej bytu 4+1 78 m²

Prodej bytu 4+1 78 m²

R. Těsnohlídka 1555, Čáslav-Nové Město

4 750 000 Kč

60 897 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Smešná
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Andrea Smešná

Andrea Smešná

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej bytu 3+kkProdej bytu 3+kk
Prodej bytu 3+kk
Prodej bytu 3+kk

Prodej bytu 3+kk

Zdětín, Zdětín

8 490 000 Kč

Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová
Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová

Mgr. Šárka Tranová

4.9

Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
Prodej bytu 4+kk 71 m²Prodej bytu 4+kk 71 m²
Prodej bytu 4+kk 71 m²
Prodej bytu 4+kk 71 m²

Prodej bytu 4+kk 71 m²

Lidická 347, Jeneč

8 990 000 Kč

8 690 000 Kč

122 394 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kotula
Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Realitní makléř: Daniel Kotula

Daniel Kotula

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Prodej bytu 3+kk 70 m²Prodej bytu 3+kk 70 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m²

Prodej bytu 3+kk 70 m²

Armádní 895, Milovice - Mladá

7 300 000 Kč

6 999 000 Kč

99 986 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Franěk
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Petr Franěk

Petr Franěk

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Prodej bytu 4+kk 142 m²Prodej bytu 4+kk 142 m²
Prodej bytu 4+kk 142 m²
Prodej bytu 4+kk 142 m²

Prodej bytu 4+kk 142 m²

5. května 2306, Úvaly

17 250 000 Kč

16 491 000 Kč

116 134 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Kachlíková
Realitní kancelář: MartiKa Reality
Realitní makléř: Martina Kachlíková

Martina Kachlíková

4.9

Realitní kancelář: MartiKa Reality
Prodej bytu 4+kk 109 m²Prodej bytu 4+kk 109 m²
Prodej bytu 4+kk 109 m²
Prodej bytu 4+kk 109 m²

Prodej bytu 4+kk 109 m²

Sokolovská 1644, Čelákovice

13 800 000 Kč

12 500 000 Kč

114 679 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Kachlíková
Realitní kancelář: MartiKa Reality
Realitní makléř: Martina Kachlíková

Martina Kachlíková

4.9

Realitní kancelář: MartiKa Reality
123...17

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 055 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické