Byty na prodej v kraji Středočeský kraj

163 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+kk 64 m²Prodej bytu 3+kk 64 m²
Prodej bytu 3+kk 64 m²
Prodej bytu 3+kk 64 m²

Prodej bytu 3+kk 64 m²

Sportovců 1382, Kladno

9 200 000 Kč

7 290 000 Kč

113 906 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 061 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+kk 80 m²Prodej bytu 3+kk 80 m²
Prodej bytu 3+kk 80 m²
Prodej bytu 3+kk 80 m²

Prodej bytu 3+kk 80 m²

Větrná 430, Králův Dvůr - Levín

9 490 000 Kč

8 990 000 Kč

112 375 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 119 m²Prodej bytu 4+kk 119 m²
Prodej bytu 4+kk 119 m²
Prodej bytu 4+kk 119 m²

Prodej bytu 4+kk 119 m²

Hořelická, Rudná

13 600 000 Kč

13 328 000 Kč

112 000 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 43 m²Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²

Prodej bytu 2+kk 43 m²

Kynského, Slaný

4 701 950 Kč

4 613 000 Kč

107 279 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 61 m²Prodej bytu 2+1 61 m²
Prodej bytu 2+1 61 m²
Prodej bytu 2+1 61 m²

Prodej bytu 2+1 61 m²

Slapy 354, Slapy

4 790 000 Kč

78 525 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 60 m²Prodej bytu 2+kk 60 m²
Prodej bytu 2+kk 60 m²
Prodej bytu 2+kk 60 m²

Prodej bytu 2+kk 60 m²

Nupacká, Nupaky, Nupaky

7 382 300 Kč

123 038 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 59 m²Prodej bytu 2+kk 59 m²
Prodej bytu 2+kk 59 m²
Prodej bytu 2+kk 59 m²

Prodej bytu 2+kk 59 m²

Tyršova 239, Nymburk

7 864 000 Kč

6 298 000 Kč

106 746 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 100 m²Prodej bytu 2+1 100 m²
Prodej bytu 2+1 100 m²
Prodej bytu 2+1 100 m²

Prodej bytu 2+1 100 m²

Nučice, okres Praha-východ

10 200 000 Kč

102 000 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 43 m²Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²

Prodej bytu 2+kk 43 m²

Nučice, okres Praha-východ

4 500 000 Kč

104 651 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 53 m²Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²

Prodej bytu 2+1 53 m²

Košťálkova, Beroun-Město

5 940 000 Kč

112 075 Kč/m2

1...789...17

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 061 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické