Chaty a chalupy na prodej

Chaty a chalupy na prodej v kraji Královéhradecký kraj

36 nemovitostí

doporučené

Prodej chalupy 95 m², pozemek 952 m²Prodej chalupy 95 m², pozemek 952 m²
Prodej chalupy 95 m², pozemek 952 m²
Prodej chalupy 95 m², pozemek 952 m²

Prodej chalupy 95 m², pozemek 952 m²

Litoboř 76, Litoboř

6 390 000 Kč

67 263 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 135 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 65 m², pozemek 1016 m²Prodej chaty 65 m², pozemek 1016 m²
Prodej chaty 65 m², pozemek 1016 m²
Prodej chaty 65 m², pozemek 1016 m²

Prodej chaty 65 m², pozemek 1016 m²

Zákraví 13, Ohnišov

5 300 000 Kč

81 538 Kč/m2

Prodej chaty 20 m², pozemek 973 m²Prodej chaty 20 m², pozemek 973 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 973 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 973 m²

Prodej chaty 20 m², pozemek 973 m²

Hronov ev. č. 103, Hronov

1 995 000 Kč

1 795 000 Kč

89 750 Kč/m2

Prodej chalupy 90 m², pozemek 2908 m²Prodej chalupy 90 m², pozemek 2908 m²
Prodej chalupy 90 m², pozemek 2908 m²
Prodej chalupy 90 m², pozemek 2908 m²

Prodej chalupy 90 m², pozemek 2908 m²

Libunec 29, Libuň

5 900 000 Kč

65 556 Kč/m2

Prodej chaty 25 m², pozemek 400 m²Prodej chaty 25 m², pozemek 400 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 400 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 400 m²

Prodej chaty 25 m², pozemek 400 m²

Vamberk, okres Rychnov nad Kněžnou

1 595 000 Kč

63 800 Kč/m2

Prodej chalupy 160 m², pozemek 1076 m²Prodej chalupy 160 m², pozemek 1076 m²
Prodej chalupy 160 m², pozemek 1076 m²
Prodej chalupy 160 m², pozemek 1076 m²

Prodej chalupy 160 m², pozemek 1076 m²

Nevratice, okres Jičín

5 800 000 Kč

36 250 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Filip Vlček a tým
Realitní kancelář: BV Real Estate
Realitní makléř: Ing. Filip Vlček a tým

Ing. Filip Vlček a tým

4.8

Realitní kancelář: BV Real Estate
Prodej chalupy 48 m², pozemek 1014 m²Prodej chalupy 48 m², pozemek 1014 m²
Prodej chalupy 48 m², pozemek 1014 m²
Prodej chalupy 48 m², pozemek 1014 m²

Prodej chalupy 48 m², pozemek 1014 m²

Bohdašín 64, Bohdašín

2 290 000 Kč

47 708 Kč/m2

Prodej chaty 20 m², pozemek 375 m²Prodej chaty 20 m², pozemek 375 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 375 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 375 m²

Prodej chaty 20 m², pozemek 375 m²

Borohrádek, okres Rychnov nad Kněžnou

999 000 Kč

49 950 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej chaty 120 m², pozemek 623 m²Prodej chaty 120 m², pozemek 623 m²
Prodej chaty 120 m², pozemek 623 m²
Prodej chaty 120 m², pozemek 623 m²

Prodej chaty 120 m², pozemek 623 m²

Potštejn, okres Rychnov nad Kněžnou

5 885 000 Kč

49 042 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej chaty 43 m²Prodej chaty 43 m²
Prodej chaty 43 m²
Prodej chaty 43 m²

Prodej chaty 43 m²

Nový Hrádek, Náchod

2 890 000 Kč

67 209 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Žák
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Jakub Žák

Jakub Žák

5.0

1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 135 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.