Chaty a chalupy na prodej

Chaty a chalupy na prodej v kraji Královéhradecký kraj

36 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 140 m², pozemek 452 m²Prodej chaty 140 m², pozemek 452 m²
Prodej chaty 140 m², pozemek 452 m²
Prodej chaty 140 m², pozemek 452 m²

Prodej chaty 140 m², pozemek 452 m²

Nová Ves, okres Rychnov nad Kněžnou

4 200 000 Kč

3 950 000 Kč

28 214 Kč/m2

Realitní makléř: Hana Zavadilová
Realitní kancelář: Reality Zavadil
Realitní makléř: Hana Zavadilová

Hana Zavadilová

4.6

Realitní kancelář: Reality Zavadil

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 135 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 90 m², pozemek 593 m²Prodej chaty 90 m², pozemek 593 m²
Prodej chaty 90 m², pozemek 593 m²
Prodej chaty 90 m², pozemek 593 m²

Prodej chaty 90 m², pozemek 593 m²

Radeč 75, Úpice

2 290 000 Kč

25 444 Kč/m2

Prodej chalupy 216 m², pozemek 987 m²Prodej chalupy 216 m², pozemek 987 m²
Prodej chalupy 216 m², pozemek 987 m²
Prodej chalupy 216 m², pozemek 987 m²

Prodej chalupy 216 m², pozemek 987 m²

Radvanice 211, Radvanice

8 999 000 Kč

41 662 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kozák
Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Jan Kozák

Jan Kozák

4.7

Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.
Prodej chaty 80 m², pozemek 756 m²Prodej chaty 80 m², pozemek 756 m²
Prodej chaty 80 m², pozemek 756 m²
Prodej chaty 80 m², pozemek 756 m²

Prodej chaty 80 m², pozemek 756 m²

Velký Dřevíč ev. č. 4, Hronov

2 890 000 Kč

2 490 000 Kč

31 125 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Vaníček
Realitní kancelář: NEXT REALITY PROPERTY
Realitní makléř: Jaroslav Vaníček

Jaroslav Vaníček

3.9

Realitní kancelář: NEXT REALITY PROPERTY
Prodej chaty 65 m², pozemek 516 m²Prodej chaty 65 m², pozemek 516 m²
Prodej chaty 65 m², pozemek 516 m²
Prodej chaty 65 m², pozemek 516 m²

Prodej chaty 65 m², pozemek 516 m²

Borovinka ev. č. 32, Hradec Králové

5 250 000 Kč

5 042 500 Kč

77 577 Kč/m2

Prodej chalupy 100 m², pozemek 769 m²Prodej chalupy 100 m², pozemek 769 m²
Prodej chalupy 100 m², pozemek 769 m²
Prodej chalupy 100 m², pozemek 769 m²

Prodej chalupy 100 m², pozemek 769 m²

Bartošovice v Orlických horách ev. č. 152, Bartošovice v Orlických horách

Neveřejná cena

1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 135 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.