Chaty a chalupy na prodej

Chaty a chalupy na prodej v kraji Královéhradecký kraj

36 nemovitostí

doporučené

Prodej chalupy 270 m², pozemek 1746 m²Prodej chalupy 270 m², pozemek 1746 m²
Prodej chalupy 270 m², pozemek 1746 m²
Prodej chalupy 270 m², pozemek 1746 m²

Prodej chalupy 270 m², pozemek 1746 m²

Dolní Dvůr, okres Trutnov

8 950 000 Kč

8 590 000 Kč

31 815 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Zima
Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Realitní makléř: Michal Zima

Michal Zima

4.7

Realitní kancelář: OK REAL ESTATE

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 135 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chalupy 40 m², pozemek 1268 m²Prodej chalupy 40 m², pozemek 1268 m²
Prodej chalupy 40 m², pozemek 1268 m²
Prodej chalupy 40 m², pozemek 1268 m²

Prodej chalupy 40 m², pozemek 1268 m²

Liberk, okres Rychnov nad Kněžnou

2 130 000 Kč

1 990 000 Kč

49 750 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej chalupy 249 m², pozemek 797 m²Prodej chalupy 249 m², pozemek 797 m²
Prodej chalupy 249 m², pozemek 797 m²
Prodej chalupy 249 m², pozemek 797 m²

Prodej chalupy 249 m², pozemek 797 m²

Hony 23, Police nad Metují

2 990 000 Kč

2 890 000 Kč

11 606 Kč/m2

Prodej chaty 22 m², pozemek 839 m²Prodej chaty 22 m², pozemek 839 m²
Prodej chaty 22 m², pozemek 839 m²
Prodej chaty 22 m², pozemek 839 m²

Prodej chaty 22 m², pozemek 839 m²

U Vodojemu ev. č. 121, Náchod

2 999 000 Kč

136 318 Kč/m2

Prodej chaty 25 m², pozemek 412 m²Prodej chaty 25 m², pozemek 412 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 412 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 412 m²

Prodej chaty 25 m², pozemek 412 m²

Vamberk, okres Rychnov nad Kněžnou

1 650 000 Kč

1 490 000 Kč

59 600 Kč/m2

Prodej chalupy 110 m², pozemek 9164 m²Prodej chalupy 110 m², pozemek 9164 m²
Prodej chalupy 110 m², pozemek 9164 m²
Prodej chalupy 110 m², pozemek 9164 m²

Prodej chalupy 110 m², pozemek 9164 m²

Dolní Malá Úpa 11, Malá Úpa

20 000 000 Kč

181 818 Kč/m2

Prodej chalupy 500 m², pozemek 3966 m²Prodej chalupy 500 m², pozemek 3966 m²
Prodej chalupy 500 m², pozemek 3966 m²
Prodej chalupy 500 m², pozemek 3966 m²

Prodej chalupy 500 m², pozemek 3966 m²

Hořejší Vrchlabí 282, Vrchlabí

12 200 000 Kč

24 400 Kč/m2

Prodej chaty 45 m², pozemek 841 m²Prodej chaty 45 m², pozemek 841 m²
Prodej chaty 45 m², pozemek 841 m²
Prodej chaty 45 m², pozemek 841 m²

Prodej chaty 45 m², pozemek 841 m²

Heřmánkovice, okres Náchod

2 500 000 Kč

55 556 Kč/m2

Prodej chaty 55 m²Prodej chaty 55 m²
Prodej chaty 55 m²
Prodej chaty 55 m²

Prodej chaty 55 m²

Markvartice, Jičín

3 120 000 Kč

56 727 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Ortová
Realitní kancelář: Reality Ortová
Realitní makléř: Martina Ortová

Martina Ortová

4.7

Realitní kancelář: Reality Ortová
Prodej chaty 37 m², pozemek 1230 m²Prodej chaty 37 m², pozemek 1230 m²
Prodej chaty 37 m², pozemek 1230 m²
Prodej chaty 37 m², pozemek 1230 m²

Prodej chaty 37 m², pozemek 1230 m²

Vítězná, okres Trutnov

3 300 000 Kč

2 200 000 Kč

59 459 Kč/m2

Realitní makléř: Václav Moravec
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Václav Moravec

Václav Moravec

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 135 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.