Chaty a chalupy na prodej

Chaty a chalupy na prodej v kraji Moravskoslezský kraj

35 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 44 m², pozemek 408 m²Prodej chaty 44 m², pozemek 408 m²
Prodej chaty 44 m², pozemek 408 m²
Prodej chaty 44 m², pozemek 408 m²

Prodej chaty 44 m², pozemek 408 m²

Kunčice pod Ondřejníkem ev. č. 566, Kunčice pod Ondřejníkem

3 550 000 Kč

80 682 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 159 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 58 m², pozemek 688 m²Prodej chaty 58 m², pozemek 688 m²
Prodej chaty 58 m², pozemek 688 m²
Prodej chaty 58 m², pozemek 688 m²

Prodej chaty 58 m², pozemek 688 m²

Vítkov, okres Opava

2 200 000 Kč

37 931 Kč/m2

Realitní makléř: Zbyněk Kunz
Realitní kancelář: Heart Reality
Realitní makléř: Zbyněk Kunz

Zbyněk Kunz

Realitní kancelář: Heart Reality
Prodej chalupy 460 m², pozemek 4142 m²Prodej chalupy 460 m², pozemek 4142 m²
Prodej chalupy 460 m², pozemek 4142 m²
Prodej chalupy 460 m², pozemek 4142 m²

Prodej chalupy 460 m², pozemek 4142 m²

Razová 240, Razová

8 900 000 Kč

7 495 000 Kč

16 293 Kč/m2

Realitní makléř: David Patera
Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
Realitní makléř: David Patera

David Patera

3.9

Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
Prodej chaty 65 m², pozemek 143 m²Prodej chaty 65 m², pozemek 143 m²
Prodej chaty 65 m², pozemek 143 m²
Prodej chaty 65 m², pozemek 143 m²

Prodej chaty 65 m², pozemek 143 m²

Radkov, okres Opava

990 000 Kč

890 000 Kč

13 692 Kč/m2

Prodej chaty 462 m², pozemek 688 m²Prodej chaty 462 m², pozemek 688 m²
Prodej chaty 462 m², pozemek 688 m²
Prodej chaty 462 m², pozemek 688 m²

Prodej chaty 462 m², pozemek 688 m²

Vítkov, okres Opava

7 700 000 Kč

7 299 000 Kč

15 799 Kč/m2

Realitní makléř: Zbyněk Kunz
Realitní kancelář: Heart Reality
Realitní makléř: Zbyněk Kunz

Zbyněk Kunz

Realitní kancelář: Heart Reality
1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 159 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.