Chaty a chalupy na prodej

Chaty a chalupy na prodej v kraji Moravskoslezský kraj

35 nemovitostí

doporučené

Prodej chalupy 96 m², pozemek 993 m²Prodej chalupy 96 m², pozemek 993 m²
Prodej chalupy 96 m², pozemek 993 m²
Prodej chalupy 96 m², pozemek 993 m²

Prodej chalupy 96 m², pozemek 993 m²

Tvrdkov, okres Bruntál

2 650 000 Kč

27 604 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 159 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chalupy 123 m², pozemek 1816 m²Prodej chalupy 123 m², pozemek 1816 m²
Prodej chalupy 123 m², pozemek 1816 m²
Prodej chalupy 123 m², pozemek 1816 m²

Prodej chalupy 123 m², pozemek 1816 m²

Stará Rudná 117, Rudná pod Pradědem

10 985 000 Kč

89 309 Kč/m2

Prodej chaty 85 m², pozemek 802 m²Prodej chaty 85 m², pozemek 802 m²
Prodej chaty 85 m², pozemek 802 m²
Prodej chaty 85 m², pozemek 802 m²

Prodej chaty 85 m², pozemek 802 m²

Malenovice, okres Frýdek-Místek

4 390 000 Kč

51 647 Kč/m2

Prodej chaty 35 m², pozemek 709 m²Prodej chaty 35 m², pozemek 709 m²
Prodej chaty 35 m², pozemek 709 m²
Prodej chaty 35 m², pozemek 709 m²

Prodej chaty 35 m², pozemek 709 m²

Dolní Lhota ev. č. 1022, Dolní Lhota

Neveřejná cena

Prodej chaty 390 m², pozemek 366 m²Prodej chaty 390 m², pozemek 366 m²
Prodej chaty 390 m², pozemek 366 m²
Prodej chaty 390 m², pozemek 366 m²

Prodej chaty 390 m², pozemek 366 m²

Slezská, Řepiště

1 290 000 Kč

1 190 000 Kč

3 051 Kč/m2

Prodej chaty 79 m², pozemek 398 m²Prodej chaty 79 m², pozemek 398 m²
Prodej chaty 79 m², pozemek 398 m²
Prodej chaty 79 m², pozemek 398 m²

Prodej chaty 79 m², pozemek 398 m²

Kunčice pod Ondřejníkem, okres Frýdek-Místek

1 690 000 Kč

21 392 Kč/m2

Prodej chaty 57 m²Prodej chaty 57 m²
Prodej chaty 57 m²
Prodej chaty 57 m²

Prodej chaty 57 m²

Mistřovice

1 075 000 Kč

18 860 Kč/m2

Realitní makléř: Vojtěch Jaworski
Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Realitní makléř: Vojtěch Jaworski

Vojtěch Jaworski

4.8

Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Prodej chaty 63 m², pozemek 285 m²Prodej chaty 63 m², pozemek 285 m²
Prodej chaty 63 m², pozemek 285 m²
Prodej chaty 63 m², pozemek 285 m²

Prodej chaty 63 m², pozemek 285 m²

Čeladná, okres Frýdek-Místek

2 100 000 Kč

33 333 Kč/m2

Prodej chaty 120 m², pozemek 401 m²Prodej chaty 120 m², pozemek 401 m²
Prodej chaty 120 m², pozemek 401 m²
Prodej chaty 120 m², pozemek 401 m²

Prodej chaty 120 m², pozemek 401 m²

Morávka, okres Frýdek-Místek

3 200 000 Kč

26 667 Kč/m2

Prodej chaty, pozemek 421 m²Prodej chaty, pozemek 421 m²
Prodej chaty, pozemek 421 m²
Prodej chaty, pozemek 421 m²

Prodej chaty, pozemek 421 m²

Ježník, Pod Bezručovým vrchem, Krnov

890 000 Kč

Realitní makléř: Rostislav Kaňa
Realitní kancelář: AZET reality
Realitní makléř: Rostislav Kaňa

Rostislav Kaňa

4.7

Realitní kancelář: AZET reality
1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 159 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.