Kontakt

Domy na prodej s cenou do 35 mil. Kč

Do 35 mil. Kč

2 077 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 130 m², pozemek 682 m²Prodej domu 130 m², pozemek 682 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 682 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 682 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 682 m²

Libina 18, Libina

1 716 160 Kč

13 201 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 576 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 291 m², pozemek 1199 m²Prodej domu 291 m², pozemek 1199 m²
Prodej domu 291 m², pozemek 1199 m²
Prodej domu 291 m², pozemek 1199 m²

Prodej domu 291 m², pozemek 1199 m²

Za ovčínem, Praha

15 907 500 Kč

54 665 Kč/m2

Populární

Prodej projektu 104 m², pozemek 1050 m²Prodej projektu 104 m², pozemek 1050 m²
Prodej projektu 104 m², pozemek 1050 m²
Prodej projektu 104 m², pozemek 1050 m²

Prodej projektu 104 m², pozemek 1050 m²

Ostrov, okres Karlovy Vary

7 679 500 Kč

73 841 Kč/m2

Prodej projektu 98 m²Prodej projektu 98 m²
Prodej projektu 98 m²
Prodej projektu 98 m²

Prodej projektu 98 m²

Mizerovská, Karviná

4 300 000 Kč

43 878 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek
Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek

Ing. Martin Sasínek

4.8

Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Prodej domu 110 m², pozemek 974 m²Prodej domu 110 m², pozemek 974 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 974 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 974 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 974 m²

Horní Kounice 30, Horní Kounice

2 651 000 Kč

2 440 000 Kč

22 182 Kč/m2

Realitní makléř: Vladan Šváb
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vladan Šváb

Vladan Šváb

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Populární

Prodej domu 173 m², pozemek 173 m²Prodej domu 173 m², pozemek 173 m²
Prodej domu 173 m², pozemek 173 m²
Prodej domu 173 m², pozemek 173 m²

Prodej domu 173 m², pozemek 173 m²

Příkopy 117, Horažďovice

2 450 000 Kč

14 162 Kč/m2

Prodej domu 85 m², pozemek 672 m²Prodej domu 85 m², pozemek 672 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 672 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 672 m²

Prodej domu 85 m², pozemek 672 m²

K Malé Homolce, Plzeň

4 500 000 Kč

52 941 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Čejka
Realitní kancelář: Správná realitka
Realitní makléř: Pavel Čejka

Pavel Čejka

4.9

Realitní kancelář: Správná realitka

Populární

Prodej domu 150 m², pozemek 396 m²Prodej domu 150 m², pozemek 396 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 396 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 396 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 396 m²

Kobyliská 712/8, Praha - Dolní Chabry

26 900 000 Kč

179 333 Kč/m2

Populární

Prodej domu 93 m², pozemek 757 m²Prodej domu 93 m², pozemek 757 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 757 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 757 m²

Prodej domu 93 m², pozemek 757 m²

Pustějov 340, Pustějov

8 970 000 Kč

96 452 Kč/m2

Populární

Prodej domu 120 m², pozemek 1705 m²Prodej domu 120 m², pozemek 1705 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 1705 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 1705 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 1705 m²

Kasalice 2, Kasalice

7 990 000 Kč

66 583 Kč/m2

1...131415...208

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 576 domů