Kontakt

Domy na prodej s cenou do 7 mil. Kč

Do 7 mil. Kč

1 016 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 69 m², pozemek 630 m²Prodej domu 69 m², pozemek 630 m²
Prodej domu 69 m², pozemek 630 m²
Prodej domu 69 m², pozemek 630 m²

Prodej domu 69 m², pozemek 630 m²

Svébohov 19, Svébohov

2 500 000 Kč

2 400 000 Kč

34 783 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 400 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 160 m², pozemek 771 m²Prodej domu 160 m², pozemek 771 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 771 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 771 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 771 m²

Jabloňová, Valeč

4 150 000 Kč

3 590 000 Kč

22 438 Kč/m2

Prodej domu 200 m²Prodej domu 200 m²
Prodej domu 200 m²
Prodej domu 200 m²

Prodej domu 200 m²

Hlavní, Šakvice

3 300 000 Kč

16 500 Kč/m2

Prodej domu 73 m², pozemek 650 m²Prodej domu 73 m², pozemek 650 m²
Prodej domu 73 m², pozemek 650 m²
Prodej domu 73 m², pozemek 650 m²

Prodej domu 73 m², pozemek 650 m²

Bohunice 19, Bohunice

1 900 000 Kč

1 450 000 Kč

19 863 Kč/m2

Prodej domu 90 m², pozemek 510 m²Prodej domu 90 m², pozemek 510 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 510 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 510 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 510 m²

Zdíkov 189, Zdíkov

4 990 000 Kč

4 470 000 Kč

49 667 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 100 m²Prodej domu 100 m², pozemek 100 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 100 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 100 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 100 m²

Býčkovice, okres Litoměřice

6 500 000 Kč

5 900 000 Kč

59 000 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 749 m²Prodej domu 200 m², pozemek 749 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 749 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 749 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 749 m²

Loučka, okres Zlín

3 890 000 Kč

19 450 Kč/m2

Prodej domu 175 m², pozemek 1677 m²Prodej domu 175 m², pozemek 1677 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 1677 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 1677 m²

Prodej domu 175 m², pozemek 1677 m²

Průjezdní 1236/14, Horní Suchá

4 875 000 Kč

4 495 000 Kč

25 686 Kč/m2

Prodej domu 83 m², pozemek 218 m²Prodej domu 83 m², pozemek 218 m²
Prodej domu 83 m², pozemek 218 m²
Prodej domu 83 m², pozemek 218 m²

Prodej domu 83 m², pozemek 218 m²

Žižkova 220, Pacov

2 300 000 Kč

1 490 000 Kč

17 952 Kč/m2

Prodej domu 220 m², pozemek 459 m²Prodej domu 220 m², pozemek 459 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 459 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 459 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 459 m²

Dlouhá, Stará Ves

3 600 000 Kč

2 299 000 Kč

10 450 Kč/m2

1...394041...102

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 400 domů