Kontakt

Domy na prodej s cenou do 7 mil. Kč

Do 7 mil. Kč

1 022 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 150 m², pozemek 593 m²Prodej domu 150 m², pozemek 593 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 593 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 593 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 593 m²

Lukov, Úštěk

4 450 000 Kč

29 667 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Hanauer
Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Hanauer

Tomáš Hanauer

3.4

Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 424 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu, pozemek 1650 m²Prodej domu, pozemek 1650 m²
Prodej domu, pozemek 1650 m²
Prodej domu, pozemek 1650 m²

Prodej domu, pozemek 1650 m²

Bezděkov, Žatec

6 390 000 Kč

Prodej domu 500 m², pozemek 1268 m²Prodej domu 500 m², pozemek 1268 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 1268 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 1268 m²

Prodej domu 500 m², pozemek 1268 m²

Rosice 36, Rosice

4 750 000 Kč

9 500 Kč/m2

Prodej domu 300 m², pozemek 1690 m²Prodej domu 300 m², pozemek 1690 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 1690 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 1690 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 1690 m²

Žárovná 13, Žárovná

6 450 000 Kč

21 500 Kč/m2

Prodej domu, pozemek 779 m²Prodej domu, pozemek 779 m²
Prodej domu, pozemek 779 m²
Prodej domu, pozemek 779 m²

Prodej domu, pozemek 779 m²

Československé armády, Michálkovice, Ostrava

4 700 000 Kč

Prodej domu 100 m², pozemek 1356 m²Prodej domu 100 m², pozemek 1356 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 1356 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 1356 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 1356 m²

Újezd, okres Znojmo

2 700 000 Kč

27 000 Kč/m2

Prodej domu 68 m², pozemek 453 m²Prodej domu 68 m², pozemek 453 m²
Prodej domu 68 m², pozemek 453 m²
Prodej domu 68 m², pozemek 453 m²

Prodej domu 68 m², pozemek 453 m²

Brněnská 212/7, Drnholec

2 440 000 Kč

35 882 Kč/m2

Realitní makléř: Vladan Šváb
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vladan Šváb

Vladan Šváb

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej domu 140 m², pozemek 1761 m²Prodej domu 140 m², pozemek 1761 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1761 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1761 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 1761 m²

Bílá Lhota, okres Olomouc

4 000 000 Kč

28 571 Kč/m2

Prodej domu 60 m², pozemek 1139 m²Prodej domu 60 m², pozemek 1139 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 1139 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 1139 m²

Prodej domu 60 m², pozemek 1139 m²

Police, okres Šumperk

2 520 000 Kč

42 000 Kč/m2

Prodej domu 135 m², pozemek 838 m²Prodej domu 135 m², pozemek 838 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 838 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 838 m²

Prodej domu 135 m², pozemek 838 m²

Drahonice 51, Drahonice

5 190 000 Kč

38 444 Kč/m2

1...484950...103

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 424 domů