Kontakt

Domy na prodej s cenou od 13 mil. Kč

Od 13 mil. Kč

352 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 250 m², pozemek 5370 m²Prodej domu 250 m², pozemek 5370 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 5370 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 5370 m²

Prodej domu 250 m², pozemek 5370 m²

Stanoviště 9, Mariánské Lázně

16 500 000 Kč

15 990 000 Kč

63 960 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 942 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 348 m², pozemek 943 m²Prodej domu 348 m², pozemek 943 m²
Prodej domu 348 m², pozemek 943 m²
Prodej domu 348 m², pozemek 943 m²

Prodej domu 348 m², pozemek 943 m²

Krátká 380, Mšec

17 500 000 Kč

50 287 Kč/m2

Prodej domu 136 m², pozemek 321 m²Prodej domu 136 m², pozemek 321 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 321 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 321 m²

Prodej domu 136 m², pozemek 321 m²

Na Kačence 172/3a, Praha - Miškovice

14 390 000 Kč

105 809 Kč/m2

Prodej domu 224.2 m²Prodej domu 224.2 m²
Prodej domu 224.2 m²
Prodej domu 224.2 m²

Prodej domu 224.2 m²

V Pískovně 314, Štěchovice

16 990 000 Kč

75 781 Kč/m2

Prodej domu 256 m², pozemek 15675 m²Prodej domu 256 m², pozemek 15675 m²
Prodej domu 256 m², pozemek 15675 m²
Prodej domu 256 m², pozemek 15675 m²

Prodej domu 256 m², pozemek 15675 m²

Včelná pod Boubínem 17, Buk

19 900 000 Kč

77 734 Kč/m2

Prodej domu 271 m², pozemek 3395 m²Prodej domu 271 m², pozemek 3395 m²
Prodej domu 271 m², pozemek 3395 m²
Prodej domu 271 m², pozemek 3395 m²

Prodej domu 271 m², pozemek 3395 m²

Česká 107, Horní Dvořiště

22 925 000 Kč

84 594 Kč/m2

Prodej domu 786 m², pozemek 7338 m²Prodej domu 786 m², pozemek 7338 m²
Prodej domu 786 m², pozemek 7338 m²
Prodej domu 786 m², pozemek 7338 m²

Prodej domu 786 m², pozemek 7338 m²

Končiny 1.díl 1, Sloupnice

38 000 000 Kč

48 346 Kč/m2

Prodej domu 172.2 m²Prodej domu 172.2 m²
Prodej domu 172.2 m²
Prodej domu 172.2 m²

Prodej domu 172.2 m²

Sad přátelství 97, Týnec nad Sázavou

16 500 000 Kč

95 819 Kč/m2

Prodej domu 144 m², pozemek 1229 m²Prodej domu 144 m², pozemek 1229 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 1229 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 1229 m²

Prodej domu 144 m², pozemek 1229 m²

Starovičky 281, Starovičky

17 525 000 Kč

121 701 Kč/m2

Prodej domu 180 m², pozemek 1632 m²Prodej domu 180 m², pozemek 1632 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 1632 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 1632 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 1632 m²

Zruč nad Sázavou, okres Kutná Hora

13 760 000 Kč

76 444 Kč/m2

1...141516...36

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 942 domů