Kontakt

Domy na prodej s cenou od 2 mil. Kč

Od 2 mil. Kč

1 931 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 182 m², pozemek 1250 m²Prodej domu 182 m², pozemek 1250 m²
Prodej domu 182 m², pozemek 1250 m²
Prodej domu 182 m², pozemek 1250 m²

Prodej domu 182 m², pozemek 1250 m²

Na Vávrově I 117, Všestary

11 530 000 Kč

9 920 000 Kč

54 505 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 106 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 195 m², pozemek 945 m²Prodej domu 195 m², pozemek 945 m²
Prodej domu 195 m², pozemek 945 m²
Prodej domu 195 m², pozemek 945 m²

Prodej domu 195 m², pozemek 945 m²

Lukavec, okres Pelhřimov

3 950 000 Kč

3 090 000 Kč

15 846 Kč/m2

Prodej domu 168 m², pozemek 472 m²Prodej domu 168 m², pozemek 472 m²
Prodej domu 168 m², pozemek 472 m²
Prodej domu 168 m², pozemek 472 m²

Prodej domu 168 m², pozemek 472 m²

Zlonín, okres Praha-východ

20 650 000 Kč

19 499 000 Kč

116 065 Kč/m2

Prodej domu 213 m², pozemek 338 m²Prodej domu 213 m², pozemek 338 m²
Prodej domu 213 m², pozemek 338 m²
Prodej domu 213 m², pozemek 338 m²

Prodej domu 213 m², pozemek 338 m²

Tovární, Loket

5 800 000 Kč

3 990 000 Kč

18 732 Kč/m2

Prodej domu 445 m², pozemek 383 m²Prodej domu 445 m², pozemek 383 m²
Prodej domu 445 m², pozemek 383 m²
Prodej domu 445 m², pozemek 383 m²

Prodej domu 445 m², pozemek 383 m²

Chebská, Luby

9 500 000 Kč

21 348 Kč/m2

Prodej domu 220 m², pozemek 695 m²Prodej domu 220 m², pozemek 695 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 695 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 695 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 695 m²

Šakvická 455, Zaječí

11 490 000 Kč

52 227 Kč/m2

Prodej domu 174 m², pozemek 1152 m²Prodej domu 174 m², pozemek 1152 m²
Prodej domu 174 m², pozemek 1152 m²
Prodej domu 174 m², pozemek 1152 m²

Prodej domu 174 m², pozemek 1152 m²

Skalice 40, Skalice

12 900 000 Kč

12 400 000 Kč

71 264 Kč/m2

Prodej domu 203 m², pozemek 910 m²Prodej domu 203 m², pozemek 910 m²
Prodej domu 203 m², pozemek 910 m²
Prodej domu 203 m², pozemek 910 m²

Prodej domu 203 m², pozemek 910 m²

Hluboš 177, Hluboš

4 700 000 Kč

4 300 000 Kč

21 182 Kč/m2

Prodej domu 204 m², pozemek 690 m²Prodej domu 204 m², pozemek 690 m²
Prodej domu 204 m², pozemek 690 m²
Prodej domu 204 m², pozemek 690 m²

Prodej domu 204 m², pozemek 690 m²

Dolní Habartice 28, Dolní Habartice

8 200 000 Kč

7 000 000 Kč

34 314 Kč/m2

Prodej domu 198 m², pozemek 2043 m²Prodej domu 198 m², pozemek 2043 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 2043 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 2043 m²

Prodej domu 198 m², pozemek 2043 m²

Hrubý Jeseník, okres Nymburk

12 990 000 Kč

65 606 Kč/m2

1...636465...194

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 106 domů