Kontakt

Domy na prodej s cenou od 7 mil. Kč

Od 7 mil. Kč

1 017 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 170 m², pozemek 1162 m²Prodej domu 170 m², pozemek 1162 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 1162 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 1162 m²

Prodej domu 170 m², pozemek 1162 m²

Na Hampuši, Střelná, Košťany

8 395 000 Kč

8 000 000 Kč

47 059 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Hanauer
Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Hanauer

Tomáš Hanauer

3.4

Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 126 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 312 m², pozemek 892 m²Prodej domu 312 m², pozemek 892 m²
Prodej domu 312 m², pozemek 892 m²
Prodej domu 312 m², pozemek 892 m²

Prodej domu 312 m², pozemek 892 m²

Doubek, okres Praha-východ

17 990 000 Kč

57 660 Kč/m2

Prodej domu 126 m², pozemek 1146 m²Prodej domu 126 m², pozemek 1146 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 1146 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 1146 m²

Prodej domu 126 m², pozemek 1146 m²

Legionářská 468, Jedovnice

10 260 000 Kč

81 429 Kč/m2

Prodej vily 200 m², pozemek 589 m²Prodej vily 200 m², pozemek 589 m²
Prodej vily 200 m², pozemek 589 m²
Prodej vily 200 m², pozemek 589 m²

Prodej vily 200 m², pozemek 589 m²

Luhačovice, okres Zlín

12 750 000 Kč

63 750 Kč/m2

Prodej domu 140 m², pozemek 338 m²Prodej domu 140 m², pozemek 338 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 338 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 338 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 338 m²

Býkev 50, Býkev

9 390 000 Kč

67 071 Kč/m2

Prodej domu 247 m², pozemek 1094 m²Prodej domu 247 m², pozemek 1094 m²
Prodej domu 247 m², pozemek 1094 m²
Prodej domu 247 m², pozemek 1094 m²

Prodej domu 247 m², pozemek 1094 m²

Friedova 662, Pelhřimov

12 990 000 Kč

52 591 Kč/m2

Prodej domu 71 m², pozemek 55046 m²Prodej domu 71 m², pozemek 55046 m²
Prodej domu 71 m², pozemek 55046 m²
Prodej domu 71 m², pozemek 55046 m²

Prodej domu 71 m², pozemek 55046 m²

Horní Lhota, okres Zlín

10 550 000 Kč

148 592 Kč/m2

Prodej domu 158 m², pozemek 349 m²Prodej domu 158 m², pozemek 349 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 349 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 349 m²

Prodej domu 158 m², pozemek 349 m²

Terasy V 1202, Unhošť

19 900 000 Kč

125 949 Kč/m2

Prodej domu 135 m², pozemek 1653 m²Prodej domu 135 m², pozemek 1653 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 1653 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 1653 m²

Prodej domu 135 m², pozemek 1653 m²

Révová 2222/3, Mělník

12 300 000 Kč

91 111 Kč/m2

Prodej domu 134 m², pozemek 193 m²Prodej domu 134 m², pozemek 193 m²
Prodej domu 134 m², pozemek 193 m²
Prodej domu 134 m², pozemek 193 m²

Prodej domu 134 m², pozemek 193 m²

Lažínská, Moravské Budějovice

8 829 000 Kč

65 888 Kč/m2

1...161718...102

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 126 domů