Kontakt

Domy na prodej s cenou od 7 mil. Kč

Od 7 mil. Kč

1 017 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 330 m², pozemek 359 m²Prodej domu 330 m², pozemek 359 m²
Prodej domu 330 m², pozemek 359 m²
Prodej domu 330 m², pozemek 359 m²

Prodej domu 330 m², pozemek 359 m²

Teplická, Duchcov

9 900 000 Kč

30 000 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 135 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 166 m², pozemek 638 m²Prodej domu 166 m², pozemek 638 m²
Prodej domu 166 m², pozemek 638 m²
Prodej domu 166 m², pozemek 638 m²

Prodej domu 166 m², pozemek 638 m²

Horšovská, Praha

24 400 000 Kč

146 988 Kč/m2

Prodej domu 193 m², pozemek 352 m²Prodej domu 193 m², pozemek 352 m²
Prodej domu 193 m², pozemek 352 m²
Prodej domu 193 m², pozemek 352 m²

Prodej domu 193 m², pozemek 352 m²

Školní náměstí 279, Město Touškov

11 990 000 Kč

62 124 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 376 m²Prodej domu 120 m², pozemek 376 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 376 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 376 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 376 m²

Úprkova, Luhačovice

7 500 000 Kč

7 200 000 Kč

60 000 Kč/m2

Prodej domu 249 m², pozemek 529 m²Prodej domu 249 m², pozemek 529 m²
Prodej domu 249 m², pozemek 529 m²
Prodej domu 249 m², pozemek 529 m²

Prodej domu 249 m², pozemek 529 m²

Milovice 157, Milovice

10 990 000 Kč

44 137 Kč/m2

Prodej domu 195 m², pozemek 309 m²Prodej domu 195 m², pozemek 309 m²
Prodej domu 195 m², pozemek 309 m²
Prodej domu 195 m², pozemek 309 m²

Prodej domu 195 m², pozemek 309 m²

V. B. Třebízského 193, Klobuky

11 500 000 Kč

9 990 000 Kč

51 231 Kč/m2

Prodej domu 254 m², pozemek 1374 m²Prodej domu 254 m², pozemek 1374 m²
Prodej domu 254 m², pozemek 1374 m²
Prodej domu 254 m², pozemek 1374 m²

Prodej domu 254 m², pozemek 1374 m²

Bezdědická 364, Hostomice

11 499 000 Kč

9 999 000 Kč

39 366 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 869 m²Prodej domu 200 m², pozemek 869 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 869 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 869 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 869 m²

Pod Valem, Blovice

9 870 000 Kč

8 500 000 Kč

42 500 Kč/m2

Prodej domu 180 m², pozemek 656 m²Prodej domu 180 m², pozemek 656 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 656 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 656 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 656 m²

Klapkova 460/72, Praha 8 - Kobylisy

35 800 000 Kč

32 600 000 Kč

181 111 Kč/m2

Prodej domu 134 m², pozemek 193 m²Prodej domu 134 m², pozemek 193 m²
Prodej domu 134 m², pozemek 193 m²
Prodej domu 134 m², pozemek 193 m²

Prodej domu 134 m², pozemek 193 m²

Lažínská, Moravské Budějovice

8 837 355 Kč

8 829 000 Kč

65 888 Kč/m2

1...171819...102

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 135 domů