Kontakt

Domy na prodej s cenou od 7 mil. Kč

Od 7 mil. Kč

1 020 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 160 m², pozemek 529 m²Prodej domu 160 m², pozemek 529 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 529 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 529 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 529 m²

Majakovského, Plzeň

8 500 000 Kč

53 125 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 159 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 279 m², pozemek 4500 m²Prodej domu 279 m², pozemek 4500 m²
Prodej domu 279 m², pozemek 4500 m²
Prodej domu 279 m², pozemek 4500 m²

Prodej domu 279 m², pozemek 4500 m²

Žlutava 361, Žlutava

26 500 000 Kč

94 982 Kč/m2

Prodej domu 155 m²Prodej domu 155 m²
Prodej domu 155 m²
Prodej domu 155 m²

Prodej domu 155 m²

Veselá 70, Mutěnice

8 400 000 Kč

54 194 Kč/m2

Prodej domu 227 m², pozemek 805 m²Prodej domu 227 m², pozemek 805 m²
Prodej domu 227 m², pozemek 805 m²
Prodej domu 227 m², pozemek 805 m²

Prodej domu 227 m², pozemek 805 m²

Dolní Branná 12, Dolní Branná

10 250 000 Kč

45 154 Kč/m2

Prodej domu 102 m², pozemek 566 m²Prodej domu 102 m², pozemek 566 m²
Prodej domu 102 m², pozemek 566 m²
Prodej domu 102 m², pozemek 566 m²

Prodej domu 102 m², pozemek 566 m²

Dalovice, okres Mladá Boleslav

9 490 000 Kč

93 039 Kč/m2

Prodej domu 140 m², pozemek 1126 m²Prodej domu 140 m², pozemek 1126 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1126 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1126 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 1126 m²

Vrbno pod Pradědem, okres Bruntál

7 990 000 Kč

57 071 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 1705 m²Prodej domu 120 m², pozemek 1705 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 1705 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 1705 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 1705 m²

Kasalice 2, Kasalice

7 990 000 Kč

66 583 Kč/m2

Prodej domu 380 m², pozemek 883 m²Prodej domu 380 m², pozemek 883 m²
Prodej domu 380 m², pozemek 883 m²
Prodej domu 380 m², pozemek 883 m²

Prodej domu 380 m², pozemek 883 m²

náměstí 5. května 13, Holýšov

8 900 000 Kč

23 421 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 1241 m²Prodej domu 150 m², pozemek 1241 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1241 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1241 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 1241 m²

Ostašov 6, Staňkovice

17 000 000 Kč

113 333 Kč/m2

Prodej domu 300 m², pozemek 870 m²Prodej domu 300 m², pozemek 870 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 870 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 870 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 870 m²

Na Hradbách 901/6, Liberec I-Staré Město

17 900 000 Kč

59 667 Kč/m2

1...202122...102

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 159 domů