Kontakt

Domy na prodej s cenou od 7 mil. Kč

Od 7 mil. Kč

1 036 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 182 m², pozemek 1064 m²Prodej domu 182 m², pozemek 1064 m²
Prodej domu 182 m², pozemek 1064 m²
Prodej domu 182 m², pozemek 1064 m²

Prodej domu 182 m², pozemek 1064 m²

Sad míru 1238, Uničov

10 990 000 Kč

60 385 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 204 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 234 m², pozemek 1007 m²Prodej domu 234 m², pozemek 1007 m²
Prodej domu 234 m², pozemek 1007 m²
Prodej domu 234 m², pozemek 1007 m²

Prodej domu 234 m², pozemek 1007 m²

Kruhová, Rybáře, Karlovy Vary

16 900 000 Kč

15 900 000 Kč

67 949 Kč/m2

Prodej domu 180 m², pozemek 175 m²Prodej domu 180 m², pozemek 175 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 175 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 175 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 175 m²

Ke Klimentce 2102/20, Praha 5 - Smíchov

29 900 000 Kč

26 600 000 Kč

147 778 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 700 m²Prodej domu 200 m², pozemek 700 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 700 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 700 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 700 m²

Bohuslavice u Zlína, okres Zlín

9 990 000 Kč

8 690 000 Kč

43 450 Kč/m2

Prodej domu 115 m²Prodej domu 115 m²
Prodej domu 115 m²
Prodej domu 115 m²

Prodej domu 115 m²

Pravonín

7 990 000 Kč

7 500 000 Kč

65 217 Kč/m2

Prodej domu 122 m², pozemek 1048 m²Prodej domu 122 m², pozemek 1048 m²
Prodej domu 122 m², pozemek 1048 m²
Prodej domu 122 m², pozemek 1048 m²

Prodej domu 122 m², pozemek 1048 m²

Cerhonice, okres Písek

8 690 000 Kč

7 490 000 Kč

61 393 Kč/m2

Prodej domu 480 m², pozemek 1454 m²Prodej domu 480 m², pozemek 1454 m²
Prodej domu 480 m², pozemek 1454 m²
Prodej domu 480 m², pozemek 1454 m²

Prodej domu 480 m², pozemek 1454 m²

Šimanov 16, Šimanov

12 490 000 Kč

11 690 000 Kč

24 354 Kč/m2

Prodej domu 228 m²Prodej domu 228 m²
Prodej domu 228 m²
Prodej domu 228 m²

Prodej domu 228 m²

42, Žižice

20 990 000 Kč

19 490 000 Kč

85 482 Kč/m2

Prodej domu 282 m², pozemek 1607 m²Prodej domu 282 m², pozemek 1607 m²
Prodej domu 282 m², pozemek 1607 m²
Prodej domu 282 m², pozemek 1607 m²

Prodej domu 282 m², pozemek 1607 m²

Ke Hřišti 696, Srubec

17 950 000 Kč

63 652 Kč/m2

Prodej domu 210 m², pozemek 2055 m²Prodej domu 210 m², pozemek 2055 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 2055 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 2055 m²

Prodej domu 210 m², pozemek 2055 m²

Čtyřkoly, okres Benešov

9 990 000 Kč

8 990 000 Kč

42 810 Kč/m2

1...394041...104

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 204 domů