Kontakt

Domy na prodej s cenou od 7 mil. Kč

Od 7 mil. Kč

1 033 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 112 m², pozemek 1073 m²Prodej domu 112 m², pozemek 1073 m²
Prodej domu 112 m², pozemek 1073 m²
Prodej domu 112 m², pozemek 1073 m²

Prodej domu 112 m², pozemek 1073 m²

Drtinova 313/53, Hradec Králové - Svobodné Dvory

7 500 000 Kč

66 964 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 184 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 150 m², pozemek 1255 m²Prodej domu 150 m², pozemek 1255 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1255 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1255 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 1255 m²

Pod Oborou, Turkovice, Ondřejov

13 490 000 Kč

89 933 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová
Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová

Mgr. Šárka Tranová

4.9

Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
Prodej domu 135 m², pozemek 593 m²Prodej domu 135 m², pozemek 593 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 593 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 593 m²

Prodej domu 135 m², pozemek 593 m²

Lstiboř 112, Klučov

10 890 000 Kč

80 667 Kč/m2

Prodej domu 110 m², pozemek 5136 m²Prodej domu 110 m², pozemek 5136 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 5136 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 5136 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 5136 m²

Frenštát pod Radhoštěm, okres Nový Jičín

7 500 000 Kč

68 182 Kč/m2

Prodej domu 147 m², pozemek 776 m²Prodej domu 147 m², pozemek 776 m²
Prodej domu 147 m², pozemek 776 m²
Prodej domu 147 m², pozemek 776 m²

Prodej domu 147 m², pozemek 776 m²

Luční 612, Týnec nad Sázavou

13 474 790 Kč

91 665 Kč/m2

Prodej domu 181 m², pozemek 208 m²Prodej domu 181 m², pozemek 208 m²
Prodej domu 181 m², pozemek 208 m²
Prodej domu 181 m², pozemek 208 m²

Prodej domu 181 m², pozemek 208 m²

Hromádkova 912, Sezimovo Ústí

7 350 000 Kč

40 608 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Kohoutová
Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Realitní makléř: Andrea Kohoutová

Andrea Kohoutová

4.9

Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Prodej domu 96 m², pozemek 1098 m²Prodej domu 96 m², pozemek 1098 m²
Prodej domu 96 m², pozemek 1098 m²
Prodej domu 96 m², pozemek 1098 m²

Prodej domu 96 m², pozemek 1098 m²

Valeč, okres Třebíč

7 250 000 Kč

75 521 Kč/m2

Prodej domu 175 m², pozemek 1147 m²Prodej domu 175 m², pozemek 1147 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 1147 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 1147 m²

Prodej domu 175 m², pozemek 1147 m²

Na Návsi, Opatovice

8 990 000 Kč

51 371 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Kořínek
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Petr Kořínek

Petr Kořínek

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej domu 71 m², pozemek 55046 m²Prodej domu 71 m², pozemek 55046 m²
Prodej domu 71 m², pozemek 55046 m²
Prodej domu 71 m², pozemek 55046 m²

Prodej domu 71 m², pozemek 55046 m²

Horní Lhota, okres Zlín

10 550 000 Kč

148 592 Kč/m2

Prodej domu 160 m², pozemek 106 m²Prodej domu 160 m², pozemek 106 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 106 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 106 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 106 m²

Maroldova 93/2, Bystrovany

7 290 000 Kč

45 563 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková
Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková

Ing. Klára Řezníčková

5.0

Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
1...495051...104

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 184 domů