Kontakt

Domy na prodej s cenou od 7 mil. Kč

Od 7 mil. Kč

1 035 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 160 m², pozemek 106 m²Prodej domu 160 m², pozemek 106 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 106 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 106 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 106 m²

Maroldova 93/2, Bystrovany

7 290 000 Kč

45 563 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková
Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková

Ing. Klára Řezníčková

5.0

Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 196 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 228 m², pozemek 1427 m²Prodej domu 228 m², pozemek 1427 m²
Prodej domu 228 m², pozemek 1427 m²
Prodej domu 228 m², pozemek 1427 m²

Prodej domu 228 m², pozemek 1427 m²

Chebská 273/93, Karlovy Vary - Dvory

9 990 000 Kč

43 816 Kč/m2

Prodej domu 105 m², pozemek 931 m²Prodej domu 105 m², pozemek 931 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 931 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 931 m²

Prodej domu 105 m², pozemek 931 m²

Prostřední 190, Lety

15 750 000 Kč

150 000 Kč/m2

Prodej domu 90 m², pozemek 290 m²Prodej domu 90 m², pozemek 290 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 290 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 290 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 290 m²

Nad Řekou 505/16, Plzeň 1 - Bolevec

7 890 000 Kč

87 667 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 2553 m²Prodej domu 120 m², pozemek 2553 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 2553 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 2553 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 2553 m²

Suchdol nad Lužnicí, okres Jindřichův Hradec

7 900 000 Kč

65 833 Kč/m2

Prodej domu 60 m², pozemek 1497 m²Prodej domu 60 m², pozemek 1497 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 1497 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 1497 m²

Prodej domu 60 m², pozemek 1497 m²

Dubnice, okres Česká Lípa

8 550 000 Kč

142 500 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej domu 163 m², pozemek 803 m²Prodej domu 163 m², pozemek 803 m²
Prodej domu 163 m², pozemek 803 m²
Prodej domu 163 m², pozemek 803 m²

Prodej domu 163 m², pozemek 803 m²

Pod Viničkou, Lety

21 950 000 Kč

134 663 Kč/m2

Realitní makléř: Ivana Cikánková
Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Realitní makléř: Ivana Cikánková

Ivana Cikánková

4.6

Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Prodej domu 147 m², pozemek 479 m²Prodej domu 147 m², pozemek 479 m²
Prodej domu 147 m², pozemek 479 m²
Prodej domu 147 m², pozemek 479 m²

Prodej domu 147 m², pozemek 479 m²

Přistoupim, okres Kolín

10 600 000 Kč

72 109 Kč/m2

Realitní makléř: Ivana Cikánková
Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Realitní makléř: Ivana Cikánková

Ivana Cikánková

4.6

Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Prodej domu 115 m², pozemek 281 m²Prodej domu 115 m², pozemek 281 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 281 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 281 m²

Prodej domu 115 m², pozemek 281 m²

Lažánky 79, Blansko

7 990 000 Kč

69 478 Kč/m2

Prodej domu 137 m², pozemek 167 m²Prodej domu 137 m², pozemek 167 m²
Prodej domu 137 m², pozemek 167 m²
Prodej domu 137 m², pozemek 167 m²

Prodej domu 137 m², pozemek 167 m²

Jubilejní, Brno

11 500 000 Kč

83 942 Kč/m2

1...505152...104

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 196 domů