Kontakt

Domy na prodej s cenou od 7 mil. Kč

Od 7 mil. Kč

1 034 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 137 m², pozemek 167 m²Prodej domu 137 m², pozemek 167 m²
Prodej domu 137 m², pozemek 167 m²
Prodej domu 137 m², pozemek 167 m²

Prodej domu 137 m², pozemek 167 m²

Jubilejní, Brno

11 500 000 Kč

83 942 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 184 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 328 m², pozemek 399 m²Prodej domu 328 m², pozemek 399 m²
Prodej domu 328 m², pozemek 399 m²
Prodej domu 328 m², pozemek 399 m²

Prodej domu 328 m², pozemek 399 m²

Pivovarská 166, Hostomice

12 990 000 Kč

39 604 Kč/m2

Realitní makléř: Simona Čechová
Realitní kancelář: TRUST Reality
Realitní makléř: Simona Čechová

Simona Čechová

4.0

Realitní kancelář: TRUST Reality
Prodej domu 135 m², pozemek 721 m²Prodej domu 135 m², pozemek 721 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 721 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 721 m²

Prodej domu 135 m², pozemek 721 m²

Révová 2222/3, Mělník

7 400 000 Kč

54 815 Kč/m2

Prodej domu 150 m²Prodej domu 150 m²
Prodej domu 150 m²
Prodej domu 150 m²

Prodej domu 150 m²

Na Veselí 290, Jesenice

15 800 000 Kč

105 333 Kč/m2

Prodej domu 77 m², pozemek 405 m²Prodej domu 77 m², pozemek 405 m²
Prodej domu 77 m², pozemek 405 m²
Prodej domu 77 m², pozemek 405 m²

Prodej domu 77 m², pozemek 405 m²

Výsluní ev. č. 2814, Plzeň 3 - Doudlevce

8 500 000 Kč

110 390 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Prodej domu 250 m², pozemek 992 m²Prodej domu 250 m², pozemek 992 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 992 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 992 m²

Prodej domu 250 m², pozemek 992 m²

K Letišti, Karlovy Vary

14 000 000 Kč

56 000 Kč/m2

Prodej domu 238 m², pozemek 791 m²Prodej domu 238 m², pozemek 791 m²
Prodej domu 238 m², pozemek 791 m²
Prodej domu 238 m², pozemek 791 m²

Prodej domu 238 m², pozemek 791 m²

Stodůlky 3189/5, Praha

15 999 900 Kč

67 226 Kč/m2

Prodej domu 180 m², pozemek 4039 m²Prodej domu 180 m², pozemek 4039 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 4039 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 4039 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 4039 m²

Zlín, okres Zlín

7 999 000 Kč

44 439 Kč/m2

Prodej domu 132 m², pozemek 806 m²Prodej domu 132 m², pozemek 806 m²
Prodej domu 132 m², pozemek 806 m²
Prodej domu 132 m², pozemek 806 m²

Prodej domu 132 m², pozemek 806 m²

Dobřany, okres Plzeň-jih

9 490 000 Kč

71 894 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Čejka
Realitní kancelář: Správná realitka
Realitní makléř: Pavel Čejka

Pavel Čejka

4.9

Realitní kancelář: Správná realitka
Prodej domu 158 m², pozemek 822 m²Prodej domu 158 m², pozemek 822 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 822 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 822 m²

Prodej domu 158 m², pozemek 822 m²

Bělomlýnská 394/8, Praha - Čakovice

17 510 000 Kč

110 823 Kč/m2

1...515253...104

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 184 domů