Kontakt

Domy na prodej s cenou od 7 mil. Kč

Od 7 mil. Kč

1 037 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 213 m², pozemek 316 m²Prodej domu 213 m², pozemek 316 m²
Prodej domu 213 m², pozemek 316 m²
Prodej domu 213 m², pozemek 316 m²

Prodej domu 213 m², pozemek 316 m²

K vápence 565/5, Praha - Velká Chuchle

13 690 000 Kč

64 272 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Kajnar
Realitní kancelář: Profit Reality Ltd.
Realitní makléř: Jiří Kajnar

Jiří Kajnar

4.5

Realitní kancelář: Profit Reality Ltd.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 207 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 174 m², pozemek 901 m²Prodej domu 174 m², pozemek 901 m²
Prodej domu 174 m², pozemek 901 m²
Prodej domu 174 m², pozemek 901 m²

Prodej domu 174 m², pozemek 901 m²

Říčany, okres Praha-východ

13 100 000 Kč

11 999 000 Kč

68 960 Kč/m2

Prodej domu 157 m², pozemek 743 m²Prodej domu 157 m², pozemek 743 m²
Prodej domu 157 m², pozemek 743 m²
Prodej domu 157 m², pozemek 743 m²

Prodej domu 157 m², pozemek 743 m²

Malá Lečice 41, Bojanovice

8 790 000 Kč

55 987 Kč/m2

Prodej domu 259.3 m²Prodej domu 259.3 m²
Prodej domu 259.3 m²
Prodej domu 259.3 m²

Prodej domu 259.3 m²

Sídlištní 3813/35, Hodonín

13 461 537 Kč

51 915 Kč/m2

Prodej domu 117 m², pozemek 1389 m²Prodej domu 117 m², pozemek 1389 m²
Prodej domu 117 m², pozemek 1389 m²
Prodej domu 117 m², pozemek 1389 m²

Prodej domu 117 m², pozemek 1389 m²

Blešno, okres Hradec Králové

10 990 000 Kč

93 932 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Milan Šámal
Realitní kancelář: Reality Šámal
Realitní makléř: Ing. Milan Šámal

Ing. Milan Šámal

4.7

Realitní kancelář: Reality Šámal
Prodej domu 83 m², pozemek 1180 m²Prodej domu 83 m², pozemek 1180 m²
Prodej domu 83 m², pozemek 1180 m²
Prodej domu 83 m², pozemek 1180 m²

Prodej domu 83 m², pozemek 1180 m²

Doksany 157, Doksany

9 990 000 Kč

120 361 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Milan Šámal
Realitní kancelář: Reality Šámal
Realitní makléř: Ing. Milan Šámal

Ing. Milan Šámal

4.7

Realitní kancelář: Reality Šámal
Prodej domu 116 m²Prodej domu 116 m²
Prodej domu 116 m²
Prodej domu 116 m²

Prodej domu 116 m²

Sichrovského 506, Praha - Nebušice

12 950 000 Kč

111 638 Kč/m2

Prodej domu 112 m², pozemek 779 m²Prodej domu 112 m², pozemek 779 m²
Prodej domu 112 m², pozemek 779 m²
Prodej domu 112 m², pozemek 779 m²

Prodej domu 112 m², pozemek 779 m²

Vladislav, okres Třebíč

10 250 000 Kč

91 518 Kč/m2

Prodej domu 125 m², pozemek 214 m²Prodej domu 125 m², pozemek 214 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 214 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 214 m²

Prodej domu 125 m², pozemek 214 m²

Hrubšice 59, Ivančice

7 790 000 Kč

62 320 Kč/m2

Prodej domu 198 m²Prodej domu 198 m²
Prodej domu 198 m²
Prodej domu 198 m²

Prodej domu 198 m²

Rousínov, Vyškov

8 750 000 Kč

44 192 Kč/m2

1...606162...104

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 207 domů