Kontakt

Domy na prodej s cenou od 8 mil. Kč

Od 8 mil. Kč

874 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 174 m², pozemek 1450 m²Prodej domu 174 m², pozemek 1450 m²
Prodej domu 174 m², pozemek 1450 m²
Prodej domu 174 m², pozemek 1450 m²

Prodej domu 174 m², pozemek 1450 m²

Radešínská Svratka 119, Radešínská Svratka

9 490 000 Kč

54 540 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 529 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 200 m², pozemek 3560 m²Prodej domu 200 m², pozemek 3560 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 3560 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 3560 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 3560 m²

Kozlany, okres Vyškov

11 300 000 Kč

56 500 Kč/m2

Prodej domu 132 m², pozemek 380 m²Prodej domu 132 m², pozemek 380 m²
Prodej domu 132 m², pozemek 380 m²
Prodej domu 132 m², pozemek 380 m²

Prodej domu 132 m², pozemek 380 m²

Na Valech 447/11, Jihlava

9 645 000 Kč

9 385 000 Kč

71 098 Kč/m2

Prodej domu 547 m², pozemek 1355 m²Prodej domu 547 m², pozemek 1355 m²
Prodej domu 547 m², pozemek 1355 m²
Prodej domu 547 m², pozemek 1355 m²

Prodej domu 547 m², pozemek 1355 m²

V Sadech 3327, Most

15 990 000 Kč

29 232 Kč/m2

Prodej domu 615 m², pozemek 684 m²Prodej domu 615 m², pozemek 684 m²
Prodej domu 615 m², pozemek 684 m²
Prodej domu 615 m², pozemek 684 m²

Prodej domu 615 m², pozemek 684 m²

Palackého 1297/29, Jihlava

22 000 000 Kč

35 772 Kč/m2

Prodej domu 380 m², pozemek 736 m²Prodej domu 380 m², pozemek 736 m²
Prodej domu 380 m², pozemek 736 m²
Prodej domu 380 m², pozemek 736 m²

Prodej domu 380 m², pozemek 736 m²

Chlebičov, okres Opava

9 900 000 Kč

26 053 Kč/m2

Prodej domu 500 m², pozemek 1702 m²Prodej domu 500 m², pozemek 1702 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 1702 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 1702 m²

Prodej domu 500 m², pozemek 1702 m²

Kunětice, okres Pardubice

9 990 000 Kč

19 980 Kč/m2

Prodej domu 300 m², pozemek 214 m²Prodej domu 300 m², pozemek 214 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 214 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 214 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 214 m²

Bratranců Veverkových, Pardubice

17 900 000 Kč

59 667 Kč/m2

Prodej domu 147 m², pozemek 206 m²Prodej domu 147 m², pozemek 206 m²
Prodej domu 147 m², pozemek 206 m²
Prodej domu 147 m², pozemek 206 m²

Prodej domu 147 m², pozemek 206 m²

Kastelána Heřmana, Ostrava

9 500 000 Kč

64 626 Kč/m2

Prodej domu 83 m², pozemek 137 m²Prodej domu 83 m², pozemek 137 m²
Prodej domu 83 m², pozemek 137 m²
Prodej domu 83 m², pozemek 137 m²

Prodej domu 83 m², pozemek 137 m²

Pod Úvalskou cestou 460, Škvorec

11 490 000 Kč

138 434 Kč/m2

1...161718...88

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 529 domů