Kontakt

Domy na prodej s cenou od 8 mil. Kč

Od 8 mil. Kč

880 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 329 m², pozemek 687 m²Prodej domu 329 m², pozemek 687 m²
Prodej domu 329 m², pozemek 687 m²
Prodej domu 329 m², pozemek 687 m²

Prodej domu 329 m², pozemek 687 m²

Mařenice 11, Mařenice

12 790 000 Kč

12 399 000 Kč

37 687 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 507 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 100 m², pozemek 654 m²Prodej domu 100 m², pozemek 654 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 654 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 654 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 654 m²

Prostějov, okres Prostějov

9 450 000 Kč

9 100 000 Kč

91 000 Kč/m2

Prodej domu 127 m², pozemek 307 m²Prodej domu 127 m², pozemek 307 m²
Prodej domu 127 m², pozemek 307 m²
Prodej domu 127 m², pozemek 307 m²

Prodej domu 127 m², pozemek 307 m²

Smrková 1114, Srubec

11 800 000 Kč

11 490 000 Kč

90 472 Kč/m2

Prodej domu 130 m², pozemek 861 m²Prodej domu 130 m², pozemek 861 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 861 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 861 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 861 m²

Stonařov, okres Jihlava

10 490 000 Kč

9 949 000 Kč

76 531 Kč/m2

Prodej domu 600 m², pozemek 1059 m²Prodej domu 600 m², pozemek 1059 m²
Prodej domu 600 m², pozemek 1059 m²
Prodej domu 600 m², pozemek 1059 m²

Prodej domu 600 m², pozemek 1059 m²

Antala Staška 28, Lomnice nad Popelkou

8 499 000 Kč

14 165 Kč/m2

Prodej domu 265 m², pozemek 1212 m²Prodej domu 265 m², pozemek 1212 m²
Prodej domu 265 m², pozemek 1212 m²
Prodej domu 265 m², pozemek 1212 m²

Prodej domu 265 m², pozemek 1212 m²

Na Štěbetce 883, Sušice II

13 500 000 Kč

12 900 000 Kč

48 679 Kč/m2

Prodej domu 450 m², pozemek 780 m²Prodej domu 450 m², pozemek 780 m²
Prodej domu 450 m², pozemek 780 m²
Prodej domu 450 m², pozemek 780 m²

Prodej domu 450 m², pozemek 780 m²

Okrouhlo, okres Praha-západ

18 700 000 Kč

41 556 Kč/m2

Prodej domu 156 m², pozemek 316 m²Prodej domu 156 m², pozemek 316 m²
Prodej domu 156 m², pozemek 316 m²
Prodej domu 156 m², pozemek 316 m²

Prodej domu 156 m², pozemek 316 m²

Karlštejnská, Chýnice

13 700 000 Kč

12 700 000 Kč

81 410 Kč/m2

Prodej domu 312 m², pozemek 1183 m²Prodej domu 312 m², pozemek 1183 m²
Prodej domu 312 m², pozemek 1183 m²
Prodej domu 312 m², pozemek 1183 m²

Prodej domu 312 m², pozemek 1183 m²

Hlavní 6, Hvozdná

11 900 000 Kč

38 141 Kč/m2

Prodej domu 130 m², pozemek 417 m²Prodej domu 130 m², pozemek 417 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 417 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 417 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 417 m²

Evansova, Plzeň

11 990 000 Kč

92 231 Kč/m2

1...272829...88

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 507 domů