Kontakt

Domy na prodej s cenou od 9 mil. Kč

Od 9 mil. Kč

721 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 208 m², pozemek 511 m²Prodej domu 208 m², pozemek 511 m²
Prodej domu 208 m², pozemek 511 m²
Prodej domu 208 m², pozemek 511 m²

Prodej domu 208 m², pozemek 511 m²

Družstevní II, Ostřešany

9 800 000 Kč

9 300 000 Kč

44 712 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 794 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej zemědělské usedlosti 398 m²Prodej zemědělské usedlosti 398 m²
Prodej zemědělské usedlosti 398 m²
Prodej zemědělské usedlosti 398 m²

Prodej zemědělské usedlosti 398 m²

Rosice u Brna

21 500 000 Kč

19 999 000 Kč

50 249 Kč/m2

Prodej domu 300 m², pozemek 473 m²Prodej domu 300 m², pozemek 473 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 473 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 473 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 473 m²

U Zastávky 349, Klatovy IV

9 990 000 Kč

9 150 000 Kč

30 500 Kč/m2

Prodej domu 300 m², pozemek 800 m²Prodej domu 300 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 800 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 800 m²

Trubín, okres Beroun

25 800 000 Kč

86 000 Kč/m2

Prodej domu 148 m², pozemek 235 m²Prodej domu 148 m², pozemek 235 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 235 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 235 m²

Prodej domu 148 m², pozemek 235 m²

Do Polí, Pardubice

11 900 000 Kč

11 490 000 Kč

77 635 Kč/m2

Prodej domu 249 m², pozemek 991 m²Prodej domu 249 m², pozemek 991 m²
Prodej domu 249 m², pozemek 991 m²
Prodej domu 249 m², pozemek 991 m²

Prodej domu 249 m², pozemek 991 m²

Polní, Zbůch

14 970 000 Kč

60 120 Kč/m2

Prodej domu 195 m², pozemek 124 m²Prodej domu 195 m², pozemek 124 m²
Prodej domu 195 m², pozemek 124 m²
Prodej domu 195 m², pozemek 124 m²

Prodej domu 195 m², pozemek 124 m²

M. Horákové, Třebíč - Týn

15 215 000 Kč

14 250 000 Kč

73 077 Kč/m2

Prodej domu 600 m², pozemek 545 m²Prodej domu 600 m², pozemek 545 m²
Prodej domu 600 m², pozemek 545 m²
Prodej domu 600 m², pozemek 545 m²

Prodej domu 600 m², pozemek 545 m²

České Žleby 29, Stožec

21 900 000 Kč

19 990 000 Kč

33 317 Kč/m2

Prodej domu 286 m², pozemek 513 m²Prodej domu 286 m², pozemek 513 m²
Prodej domu 286 m², pozemek 513 m²
Prodej domu 286 m², pozemek 513 m²

Prodej domu 286 m², pozemek 513 m²

Jiráskova 498, Slavkov u Brna

14 990 000 Kč

14 490 000 Kč

50 664 Kč/m2

Prodej domu 182 m², pozemek 1250 m²Prodej domu 182 m², pozemek 1250 m²
Prodej domu 182 m², pozemek 1250 m²
Prodej domu 182 m², pozemek 1250 m²

Prodej domu 182 m², pozemek 1250 m²

Na Vávrově I 117, Všestary

11 530 000 Kč

9 920 000 Kč

54 505 Kč/m2

1...232425...73

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 794 domů