Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Jihočeský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

93 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 104 m²Prodej domu 104 m²
Prodej domu 104 m²
Prodej domu 104 m²

Prodej domu 104 m²

16, Bernartice

5 500 000 Kč

5 490 000 Kč

52 788 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 332 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 100 m², pozemek 404 m²Prodej domu 100 m², pozemek 404 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 404 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 404 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 404 m²

Blatná 24, Frymburk

5 350 000 Kč

53 500 Kč/m2

Prodej domu 122 m², pozemek 1048 m²Prodej domu 122 m², pozemek 1048 m²
Prodej domu 122 m², pozemek 1048 m²
Prodej domu 122 m², pozemek 1048 m²

Prodej domu 122 m², pozemek 1048 m²

Cerhonice, okres Písek

8 690 000 Kč

7 490 000 Kč

61 393 Kč/m2

Prodej domu 192 m², pozemek 302 m²Prodej domu 192 m², pozemek 302 m²
Prodej domu 192 m², pozemek 302 m²
Prodej domu 192 m², pozemek 302 m²

Prodej domu 192 m², pozemek 302 m²

Luční 679/6, Soběslav III

6 400 000 Kč

5 740 000 Kč

29 896 Kč/m2

Prodej domu 114 m², pozemek 436 m²Prodej domu 114 m², pozemek 436 m²
Prodej domu 114 m², pozemek 436 m²
Prodej domu 114 m², pozemek 436 m²

Prodej domu 114 m², pozemek 436 m²

Českých lesů 504, Strakonice II

6 750 000 Kč

6 250 000 Kč

54 825 Kč/m2

Prodej domu 840 m², pozemek 2253 m²Prodej domu 840 m², pozemek 2253 m²
Prodej domu 840 m², pozemek 2253 m²
Prodej domu 840 m², pozemek 2253 m²

Prodej domu 840 m², pozemek 2253 m²

Nové Hrady, okres České Budějovice

8 970 000 Kč

7 940 000 Kč

9 452 Kč/m2

Prodej domu 152 m², pozemek 289 m²Prodej domu 152 m², pozemek 289 m²
Prodej domu 152 m², pozemek 289 m²
Prodej domu 152 m², pozemek 289 m²

Prodej domu 152 m², pozemek 289 m²

Mutěnice 14, Mutěnice

6 500 000 Kč

6 290 000 Kč

41 382 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 840 m²Prodej domu 120 m², pozemek 840 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 840 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 840 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 840 m²

Zbytiny 102, Zbytiny

7 500 000 Kč

6 800 000 Kč

56 667 Kč/m2

Prodej domu 108 m², pozemek 1342 m²Prodej domu 108 m², pozemek 1342 m²
Prodej domu 108 m², pozemek 1342 m²
Prodej domu 108 m², pozemek 1342 m²

Prodej domu 108 m², pozemek 1342 m²

Palackého 84, Lomnice nad Lužnicí

5 960 000 Kč

55 185 Kč/m2

Prodej domu 164 m², pozemek 829 m²Prodej domu 164 m², pozemek 829 m²
Prodej domu 164 m², pozemek 829 m²
Prodej domu 164 m², pozemek 829 m²

Prodej domu 164 m², pozemek 829 m²

Budovatelská 822, Strakonice I

7 900 000 Kč

6 500 000 Kč

39 634 Kč/m2

1...345...10

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 332 domů