Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Jihomoravský kraj s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

35 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 107 m², pozemek 45 m²Prodej domu 107 m², pozemek 45 m²
Prodej domu 107 m², pozemek 45 m²
Prodej domu 107 m², pozemek 45 m²

Prodej domu 107 m², pozemek 45 m²

Havlíčkova 398/10, Ivanovice na Hané

2 500 000 Kč

23 364 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Čermáková
Realitní kancelář: NEXT REALITY ROSA
Realitní makléř: Michaela Čermáková

Michaela Čermáková

Realitní kancelář: NEXT REALITY ROSA

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 104 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 111 m², pozemek 688 m²Prodej domu 111 m², pozemek 688 m²
Prodej domu 111 m², pozemek 688 m²
Prodej domu 111 m², pozemek 688 m²

Prodej domu 111 m², pozemek 688 m²

Horní Kounice 30, Horní Kounice

2 600 000 Kč

23 423 Kč/m2

Prodej domu 55 m², pozemek 205 m²Prodej domu 55 m², pozemek 205 m²
Prodej domu 55 m², pozemek 205 m²
Prodej domu 55 m², pozemek 205 m²

Prodej domu 55 m², pozemek 205 m²

Petrov, okres Blansko

1 490 000 Kč

1 190 000 Kč

21 636 Kč/m2

Prodej domu 53 m², pozemek 131 m²Prodej domu 53 m², pozemek 131 m²
Prodej domu 53 m², pozemek 131 m²
Prodej domu 53 m², pozemek 131 m²

Prodej domu 53 m², pozemek 131 m²

Přátelství, Šitbořice

2 490 000 Kč

46 981 Kč/m2

Prodej domu 93 m², pozemek 114 m²Prodej domu 93 m², pozemek 114 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 114 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 114 m²

Prodej domu 93 m², pozemek 114 m²

Kozárov, okres Blansko

1 299 000 Kč

13 968 Kč/m2

Prodej projektu 57 m², pozemek 752 m²Prodej projektu 57 m², pozemek 752 m²
Prodej projektu 57 m², pozemek 752 m²
Prodej projektu 57 m², pozemek 752 m²

Prodej projektu 57 m², pozemek 752 m²

Stupešice 31, Běhařovice

2 890 000 Kč

50 702 Kč/m2

Prodej domu 90 m², pozemek 686 m²Prodej domu 90 m², pozemek 686 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 686 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 686 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 686 m²

Hevlín 220, Hevlín

1 990 000 Kč

22 111 Kč/m2

Prodej domu 158 m², pozemek 259 m²Prodej domu 158 m², pozemek 259 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 259 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 259 m²

Prodej domu 158 m², pozemek 259 m²

Zelnice, Velké Pavlovice

2 800 000 Kč

17 722 Kč/m2

Realitní makléř: Marek Lačňák
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Marek Lačňák

Marek Lačňák

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Prodej domu 95 m²Prodej domu 95 m²
Prodej domu 95 m²
Prodej domu 95 m²

Prodej domu 95 m²

49, Vyškov

2 490 000 Kč

26 211 Kč/m2

Realitní makléř: Vít Kaňa
Realitní kancelář: Vít Kaňa
Realitní makléř: Vít Kaňa

Vít Kaňa

4.8

Realitní kancelář: Vít Kaňa
Prodej domu 144 m², pozemek 211 m²Prodej domu 144 m², pozemek 211 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 211 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 211 m²

Prodej domu 144 m², pozemek 211 m²

Bořetice, okres Břeclav

2 490 000 Kč

17 292 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 104 domů