Domy na prodej v kraji Karlovarský kraj

88 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 228 m², pozemek 1069 m²Prodej domu 228 m², pozemek 1069 m²
Prodej domu 228 m², pozemek 1069 m²
Prodej domu 228 m², pozemek 1069 m²

Prodej domu 228 m², pozemek 1069 m²

Hájek, okres Karlovy Vary

14 900 000 Kč

65 351 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 343 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 200 m², pozemek 40 m²Prodej domu 200 m², pozemek 40 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 40 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 40 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 40 m²

Na Valech, Jáchymov

5 250 000 Kč

26 250 Kč/m2

Prodej domu 143 m², pozemek 802 m²Prodej domu 143 m², pozemek 802 m²
Prodej domu 143 m², pozemek 802 m²
Prodej domu 143 m², pozemek 802 m²

Prodej domu 143 m², pozemek 802 m²

Slunečná, Nová Role

11 490 000 Kč

80 350 Kč/m2

Realitní makléř: Kristýna Paparega
Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Realitní makléř: Kristýna Paparega

Kristýna Paparega

4.9

Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Prodej domu 103 m², pozemek 1314 m²Prodej domu 103 m², pozemek 1314 m²
Prodej domu 103 m², pozemek 1314 m²
Prodej domu 103 m², pozemek 1314 m²

Prodej domu 103 m², pozemek 1314 m²

Na Rovince 119, Habartov - Horní Částkov

8 400 000 Kč

81 553 Kč/m2

Realitní makléř: Alexandr Tržecjak
Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus
Realitní makléř: Alexandr Tržecjak

Alexandr Tržecjak

4.9

Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus
Prodej domu 150 m², pozemek 1174 m²Prodej domu 150 m², pozemek 1174 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1174 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1174 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 1174 m²

Pivovarská 538, Teplá

5 750 000 Kč

38 333 Kč/m2

Realitní makléř: Richard Kavina
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Richard Kavina

Richard Kavina

4.8

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej domu 127 m², pozemek 658 m²Prodej domu 127 m², pozemek 658 m²
Prodej domu 127 m², pozemek 658 m²
Prodej domu 127 m², pozemek 658 m²

Prodej domu 127 m², pozemek 658 m²

Brložec 31, Štědrá

5 500 000 Kč

1 999 999 Kč

15 748 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Prodej domu 201 m², pozemek 248 m²Prodej domu 201 m², pozemek 248 m²
Prodej domu 201 m², pozemek 248 m²
Prodej domu 201 m², pozemek 248 m²

Prodej domu 201 m², pozemek 248 m²

Krajková 239, Krajková

3 900 000 Kč

3 075 450 Kč

15 301 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Prodej domu 170 m², pozemek 158 m²Prodej domu 170 m², pozemek 158 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 158 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 158 m²

Prodej domu 170 m², pozemek 158 m²

Na Slovanech 542, Jáchymov

9 900 000 Kč

8 900 000 Kč

52 353 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Prodej domu 267 m², pozemek 270 m²Prodej domu 267 m², pozemek 270 m²
Prodej domu 267 m², pozemek 270 m²
Prodej domu 267 m², pozemek 270 m²

Prodej domu 267 m², pozemek 270 m²

Dukelská, Kraslice

6 399 999 Kč

23 970 Kč/m2

Realitní makléř: Richard Kavina
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Richard Kavina

Richard Kavina

4.8

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej domu 250 m², pozemek 549 m²Prodej domu 250 m², pozemek 549 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 549 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 549 m²

Prodej domu 250 m², pozemek 549 m²

Náměstí 103, Krásno

4 349 000 Kč

3 850 000 Kč

15 400 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Kolda
Realitní kancelář: RE/MAX Reliable
Realitní makléř: Lukáš Kolda

Lukáš Kolda

Realitní kancelář: RE/MAX Reliable
123...9

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 343 domů