Domy na prodej v kraji Karlovarský kraj

88 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 177 m², pozemek 433 m²Prodej domu 177 m², pozemek 433 m²
Prodej domu 177 m², pozemek 433 m²
Prodej domu 177 m², pozemek 433 m²

Prodej domu 177 m², pozemek 433 m²

Lipová 477, Žlutice

7 900 000 Kč

5 200 000 Kč

29 379 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 343 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 210 m², pozemek 1068 m²Prodej domu 210 m², pozemek 1068 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 1068 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 1068 m²

Prodej domu 210 m², pozemek 1068 m²

Březová 2267/14, Aš

7 700 000 Kč

36 667 Kč/m2

Realitní makléř: Jindrich Mottl
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Jindrich Mottl

Jindrich Mottl

4.8

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej domu 141 m², pozemek 409 m²Prodej domu 141 m², pozemek 409 m²
Prodej domu 141 m², pozemek 409 m²
Prodej domu 141 m², pozemek 409 m²

Prodej domu 141 m², pozemek 409 m²

Nad Řekou 159, Dalovice - Všeborovice

11 690 000 Kč

10 750 000 Kč

76 241 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Metlička
Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.
Realitní makléř: Jaroslav Metlička

Jaroslav Metlička

4.4

Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.
Prodej domu 60 m², pozemek 463 m²Prodej domu 60 m², pozemek 463 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 463 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 463 m²

Prodej domu 60 m², pozemek 463 m²

Velká Hleďsebe, okres Cheb

3 399 000 Kč

56 650 Kč/m2

Realitní makléř: Ráchel Holšanová
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ráchel Holšanová

Ráchel Holšanová

4.7

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej domu 231 m², pozemek 2229 m²Prodej domu 231 m², pozemek 2229 m²
Prodej domu 231 m², pozemek 2229 m²
Prodej domu 231 m², pozemek 2229 m²

Prodej domu 231 m², pozemek 2229 m²

Bernov ev. č. 49, Nejdek

14 490 000 Kč

62 727 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Metlička
Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.
Realitní makléř: Jaroslav Metlička

Jaroslav Metlička

4.4

Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.
Prodej domu 140 m², pozemek 1085 m²Prodej domu 140 m², pozemek 1085 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1085 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1085 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 1085 m²

Fibichova, Jáchymov

4 659 000 Kč

4 559 000 Kč

32 564 Kč/m2

Realitní makléř: Daniela Fišerová
Realitní kancelář: Swiss Life Select Reality
Realitní makléř: Daniela Fišerová

Daniela Fišerová

4.4

Realitní kancelář: Swiss Life Select Reality
Prodej domu 315 m², pozemek 1640 m²Prodej domu 315 m², pozemek 1640 m²
Prodej domu 315 m², pozemek 1640 m²
Prodej domu 315 m², pozemek 1640 m²

Prodej domu 315 m², pozemek 1640 m²

Mlýnská, Bochov

6 490 000 Kč

20 603 Kč/m2

Prodej domu 105 m², pozemek 2125 m²Prodej domu 105 m², pozemek 2125 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 2125 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 2125 m²

Prodej domu 105 m², pozemek 2125 m²

Sedlo 44, Útvina

2 651 250 Kč

25 250 Kč/m2

Prodej domu 144 m², pozemek 871 m²Prodej domu 144 m², pozemek 871 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 871 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 871 m²

Prodej domu 144 m², pozemek 871 m²

Černý vrch 349, Dolní Rychnov

4 999 000 Kč

34 715 Kč/m2

Prodej domu 180 m², pozemek 517 m²Prodej domu 180 m², pozemek 517 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 517 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 517 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 517 m²

Střední 238, Pernink

7 250 000 Kč

40 278 Kč/m2

1234...9

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 343 domů