Domy na prodej v kraji Karlovarský kraj

88 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 210 m², pozemek 235 m²Prodej domu 210 m², pozemek 235 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 235 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 235 m²

Prodej domu 210 m², pozemek 235 m²

Perninská, Abertamy

8 499 000 Kč

40 471 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 344 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 89 m², pozemek 161 m²Prodej domu 89 m², pozemek 161 m²
Prodej domu 89 m², pozemek 161 m²
Prodej domu 89 m², pozemek 161 m²

Prodej domu 89 m², pozemek 161 m²

Čechova 76, Žlutice

2 200 000 Kč

24 719 Kč/m2

Prodej vily 657 m²Prodej vily 657 m²
Prodej vily 657 m²
Prodej vily 657 m²

Prodej vily 657 m²

Modřínová, Dalovice

37 000 000 Kč

56 317 Kč/m2

Prodej domu 250 m²Prodej domu 250 m²
Prodej domu 250 m²
Prodej domu 250 m²

Prodej domu 250 m²

24, Stanovice

1 950 000 Kč

7 800 Kč/m2

Prodej domu 70 m², pozemek 533 m²Prodej domu 70 m², pozemek 533 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 533 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 533 m²

Prodej domu 70 m², pozemek 533 m²

Nádražní čtvrť, Vojtanov

2 571 000 Kč

36 729 Kč/m2

Realitní makléř: Richard Kavina
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Richard Kavina

Richard Kavina

4.8

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej domu 260 m², pozemek 633 m²Prodej domu 260 m², pozemek 633 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 633 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 633 m²

Prodej domu 260 m², pozemek 633 m²

Studentská 67/43, Karlovy Vary - Doubí

8 446 000 Kč

32 485 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková

Ing. Bc. Romana Marečková

4.7

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej domu 250 m², pozemek 992 m²Prodej domu 250 m², pozemek 992 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 992 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 992 m²

Prodej domu 250 m², pozemek 992 m²

K Letišti, Karlovy Vary

14 000 000 Kč

56 000 Kč/m2

Prodej domu 160 m², pozemek 1886 m²Prodej domu 160 m², pozemek 1886 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 1886 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 1886 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 1886 m²

Vysoká Štola 45, Nejdek

6 098 000 Kč

38 113 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková

Ing. Bc. Romana Marečková

4.7

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej domu 90 m², pozemek 139 m²Prodej domu 90 m², pozemek 139 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 139 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 139 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 139 m²

Žižkova 800, Jáchymov

1 195 000 Kč

13 278 Kč/m2

Prodej domu 92 m², pozemek 167 m²Prodej domu 92 m², pozemek 167 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 167 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 167 m²

Prodej domu 92 m², pozemek 167 m²

ČSA 59, Hroznětín

3 900 000 Kč

42 391 Kč/m2

1...456...9

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 344 domů