Domy na prodej v kraji Karlovarský kraj

88 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 364 m², pozemek 613 m²Prodej domu 364 m², pozemek 613 m²
Prodej domu 364 m², pozemek 613 m²
Prodej domu 364 m², pozemek 613 m²

Prodej domu 364 m², pozemek 613 m²

Chebská 141, Luby

3 799 999 Kč

10 440 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 344 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 108 m², pozemek 357 m²Prodej domu 108 m², pozemek 357 m²
Prodej domu 108 m², pozemek 357 m²
Prodej domu 108 m², pozemek 357 m²

Prodej domu 108 m², pozemek 357 m²

Krásná Lípa 169, Šindelová

3 490 000 Kč

3 290 000 Kč

30 463 Kč/m2

Prodej domu 98 m², pozemek 140 m²Prodej domu 98 m², pozemek 140 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 140 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 140 m²

Prodej domu 98 m², pozemek 140 m²

Vrbice, okres Karlovy Vary

5 099 000 Kč

52 031 Kč/m2

Prodej domu 228 m², pozemek 1683 m²Prodej domu 228 m², pozemek 1683 m²
Prodej domu 228 m², pozemek 1683 m²
Prodej domu 228 m², pozemek 1683 m²

Prodej domu 228 m², pozemek 1683 m²

Libá 125, Libá

9 380 000 Kč

8 999 000 Kč

39 469 Kč/m2

Prodej domu 213 m², pozemek 338 m²Prodej domu 213 m², pozemek 338 m²
Prodej domu 213 m², pozemek 338 m²
Prodej domu 213 m², pozemek 338 m²

Prodej domu 213 m², pozemek 338 m²

Tovární, Loket

5 800 000 Kč

3 990 000 Kč

18 732 Kč/m2

Prodej domu 445 m², pozemek 383 m²Prodej domu 445 m², pozemek 383 m²
Prodej domu 445 m², pozemek 383 m²
Prodej domu 445 m², pozemek 383 m²

Prodej domu 445 m², pozemek 383 m²

Chebská, Luby

9 500 000 Kč

21 348 Kč/m2

Prodej domu 122 m², pozemek 280 m²Prodej domu 122 m², pozemek 280 m²
Prodej domu 122 m², pozemek 280 m²
Prodej domu 122 m², pozemek 280 m²

Prodej domu 122 m², pozemek 280 m²

Krátká 191, Velká Hleďsebe

4 250 000 Kč

4 000 000 Kč

32 787 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 1000 m²Prodej domu 200 m², pozemek 1000 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 1000 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 1000 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 1000 m²

Nad Kostelem, Březová

6 990 000 Kč

6 590 000 Kč

32 950 Kč/m2

Prodej domu 160 m², pozemek 771 m²Prodej domu 160 m², pozemek 771 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 771 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 771 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 771 m²

Jabloňová, Valeč

4 150 000 Kč

3 590 000 Kč

22 438 Kč/m2

Prodej domu 250 m², pozemek 5370 m²Prodej domu 250 m², pozemek 5370 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 5370 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 5370 m²

Prodej domu 250 m², pozemek 5370 m²

Stanoviště 9, Mariánské Lázně

16 500 000 Kč

15 990 000 Kč

63 960 Kč/m2

1...345...9

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 344 domů