Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Královéhradecký kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

32 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 120 m², pozemek 643 m²Prodej domu 120 m², pozemek 643 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 643 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 643 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 643 m²

Vamberk, okres Rychnov nad Kněžnou

3 990 000 Kč

33 250 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 206 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 143 m², pozemek 530 m²Prodej domu 143 m², pozemek 530 m²
Prodej domu 143 m², pozemek 530 m²
Prodej domu 143 m², pozemek 530 m²

Prodej domu 143 m², pozemek 530 m²

Pavlišov 44, Náchod

4 250 000 Kč

3 900 000 Kč

27 273 Kč/m2

Prodej domu 50 m², pozemek 2861 m²Prodej domu 50 m², pozemek 2861 m²
Prodej domu 50 m², pozemek 2861 m²
Prodej domu 50 m², pozemek 2861 m²

Prodej domu 50 m², pozemek 2861 m²

Martínkovice, okres Náchod

1 680 000 Kč

1 490 000 Kč

29 800 Kč/m2

Prodej domu 239 m², pozemek 1019 m²Prodej domu 239 m², pozemek 1019 m²
Prodej domu 239 m², pozemek 1019 m²
Prodej domu 239 m², pozemek 1019 m²

Prodej domu 239 m², pozemek 1019 m²

Bohuslavice 203, Bohuslavice

4 600 000 Kč

19 247 Kč/m2

Prodej domu 45 m², pozemek 361 m²Prodej domu 45 m², pozemek 361 m²
Prodej domu 45 m², pozemek 361 m²
Prodej domu 45 m², pozemek 361 m²

Prodej domu 45 m², pozemek 361 m²

Starobranská 73, Chlumec nad Cidlinou III

2 990 000 Kč

66 444 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 1136 m²Prodej domu 150 m², pozemek 1136 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1136 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1136 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 1136 m²

Velký Dřevíč 77, Hronov

2 290 000 Kč

15 267 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Parák
Realitní kancelář: Prime Living
Realitní makléř: Jiří Parák

Jiří Parák

5.0

Realitní kancelář: Prime Living
Prodej domu 220 m², pozemek 1010 m²Prodej domu 220 m², pozemek 1010 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 1010 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 1010 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 1010 m²

Roškopov 35, Stará Paka

2 900 000 Kč

13 182 Kč/m2

Prodej domu 219 m², pozemek 1376 m²Prodej domu 219 m², pozemek 1376 m²
Prodej domu 219 m², pozemek 1376 m²
Prodej domu 219 m², pozemek 1376 m²

Prodej domu 219 m², pozemek 1376 m²

Bernartice 176, Bernartice

2 990 000 Kč

13 653 Kč/m2

Prodej domu 146 m², pozemek 448 m²Prodej domu 146 m², pozemek 448 m²
Prodej domu 146 m², pozemek 448 m²
Prodej domu 146 m², pozemek 448 m²

Prodej domu 146 m², pozemek 448 m²

K. V. Raise 122, Hostinné

1 665 000 Kč

11 404 Kč/m2

Prodej domu 99 m², pozemek 210 m²Prodej domu 99 m², pozemek 210 m²
Prodej domu 99 m², pozemek 210 m²
Prodej domu 99 m², pozemek 210 m²

Prodej domu 99 m², pozemek 210 m²

Kamenečná 377, Kostelec nad Orlicí

1 650 000 Kč

1 490 000 Kč

15 051 Kč/m2

1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 206 domů