Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Královéhradecký kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

40 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 150 m², pozemek 2354 m²Prodej domu 150 m², pozemek 2354 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 2354 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 2354 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 2354 m²

Radkyně 27, Nová Paka

7 500 000 Kč

7 400 000 Kč

49 333 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 237 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 167 m², pozemek 1258 m²Prodej domu 167 m², pozemek 1258 m²
Prodej domu 167 m², pozemek 1258 m²
Prodej domu 167 m², pozemek 1258 m²

Prodej domu 167 m², pozemek 1258 m²

Velké Svatoňovice 355, Velké Svatoňovice

6 590 000 Kč

5 990 000 Kč

35 868 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 422 m²Prodej domu 150 m², pozemek 422 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 422 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 422 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 422 m²

Žižkova 194, Chlumec nad Cidlinou III

6 980 000 Kč

46 533 Kč/m2

Prodej domu, pozemek 1218 m²Prodej domu, pozemek 1218 m²
Prodej domu, pozemek 1218 m²
Prodej domu, pozemek 1218 m²

Prodej domu, pozemek 1218 m²

Lično, Lično

8 500 000 Kč

Realitní makléř: Pavel Vacek
Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.
Realitní makléř: Pavel Vacek

Pavel Vacek

4.7

Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.
Prodej domu 112 m², pozemek 1073 m²Prodej domu 112 m², pozemek 1073 m²
Prodej domu 112 m², pozemek 1073 m²
Prodej domu 112 m², pozemek 1073 m²

Prodej domu 112 m², pozemek 1073 m²

Drtinova 313/53, Hradec Králové - Svobodné Dvory

7 500 000 Kč

66 964 Kč/m2

Prodej domu 62 m², pozemek 707 m²Prodej domu 62 m², pozemek 707 m²
Prodej domu 62 m², pozemek 707 m²
Prodej domu 62 m², pozemek 707 m²

Prodej domu 62 m², pozemek 707 m²

Lipovka 50, Rychnov nad Kněžnou

5 250 000 Kč

84 677 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej domu 73 m², pozemek 917 m²Prodej domu 73 m², pozemek 917 m²
Prodej domu 73 m², pozemek 917 m²
Prodej domu 73 m², pozemek 917 m²

Prodej domu 73 m², pozemek 917 m²

Nádražní 318, Železnice

6 900 000 Kč

94 521 Kč/m2

Prodej domu 130 m², pozemek 253 m²Prodej domu 130 m², pozemek 253 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 253 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 253 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 253 m²

Barákova 935, Hořice

5 990 000 Kč

46 077 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 4685 m²Prodej domu 200 m², pozemek 4685 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 4685 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 4685 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 4685 m²

Heřmanice, okres Náchod

5 250 000 Kč

26 250 Kč/m2

Prodej domu 131 m², pozemek 621 m²Prodej domu 131 m², pozemek 621 m²
Prodej domu 131 m², pozemek 621 m²
Prodej domu 131 m², pozemek 621 m²

Prodej domu 131 m², pozemek 621 m²

K Zastávce 164/36, Hradec Králové - Pouchov

7 499 000 Kč

57 244 Kč/m2

1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 237 domů