Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Liberecký kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

34 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 200 m², pozemek 928 m²Prodej domu 200 m², pozemek 928 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 928 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 928 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 928 m²

Volfartická 49, Žandov

5 249 000 Kč

26 245 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 182 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 243 m², pozemek 1270 m²Prodej domu 243 m², pozemek 1270 m²
Prodej domu 243 m², pozemek 1270 m²
Prodej domu 243 m², pozemek 1270 m²

Prodej domu 243 m², pozemek 1270 m²

Fučíkova 236, Raspenava

6 990 000 Kč

6 690 000 Kč

27 531 Kč/m2

Prodej domu 690 m², pozemek 611 m²Prodej domu 690 m², pozemek 611 m²
Prodej domu 690 m², pozemek 611 m²
Prodej domu 690 m², pozemek 611 m²

Prodej domu 690 m², pozemek 611 m²

Klášterní, Hejnice

9 750 000 Kč

9 499 000 Kč

13 767 Kč/m2

Prodej domu 194 m², pozemek 587 m²Prodej domu 194 m², pozemek 587 m²
Prodej domu 194 m², pozemek 587 m²
Prodej domu 194 m², pozemek 587 m²

Prodej domu 194 m², pozemek 587 m²

Hoření Paseky 15, Světlá pod Ještědem

9 450 000 Kč

8 850 000 Kč

45 619 Kč/m2

Prodej domu 361 m², pozemek 1335 m²Prodej domu 361 m², pozemek 1335 m²
Prodej domu 361 m², pozemek 1335 m²
Prodej domu 361 m², pozemek 1335 m²

Prodej domu 361 m², pozemek 1335 m²

Dětřichov 227, Dětřichov

9 490 000 Kč

8 450 000 Kč

23 407 Kč/m2

Prodej domu 243 m², pozemek 888 m²Prodej domu 243 m², pozemek 888 m²
Prodej domu 243 m², pozemek 888 m²
Prodej domu 243 m², pozemek 888 m²

Prodej domu 243 m², pozemek 888 m²

Arnoltice 107, Bulovka

6 790 000 Kč

5 990 000 Kč

24 650 Kč/m2

Prodej domu 160 m², pozemek 666 m²Prodej domu 160 m², pozemek 666 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 666 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 666 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 666 m²

Zeyerova 374/15, Liberec I-Staré Město

12 000 000 Kč

6 100 000 Kč

38 125 Kč/m2

Prodej domu 110 m², pozemek 696 m²Prodej domu 110 m², pozemek 696 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 696 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 696 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 696 m²

Janovice v Podještědí 7, Janovice v Podještědí

5 499 000 Kč

49 991 Kč/m2

Prodej domu 160 m², pozemek 493 m²Prodej domu 160 m², pozemek 493 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 493 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 493 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 493 m²

Partyzánská, Česká Lípa

5 700 000 Kč

35 625 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej domu 60 m², pozemek 1497 m²Prodej domu 60 m², pozemek 1497 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 1497 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 1497 m²

Prodej domu 60 m², pozemek 1497 m²

Dubnice, okres Česká Lípa

8 550 000 Kč

142 500 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info
1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 182 domů