Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Liberecký kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

34 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 600 m², pozemek 1059 m²Prodej domu 600 m², pozemek 1059 m²
Prodej domu 600 m², pozemek 1059 m²
Prodej domu 600 m², pozemek 1059 m²

Prodej domu 600 m², pozemek 1059 m²

Antala Staška 28, Lomnice nad Popelkou

8 499 000 Kč

14 165 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 182 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 150 m², pozemek 1202 m²Prodej domu 150 m², pozemek 1202 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1202 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1202 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 1202 m²

Stará 27, Stráž nad Nisou - Svárov

6 990 000 Kč

6 490 000 Kč

43 267 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Michal
Realitní kancelář: Avenir Reality s.r.o.
Realitní makléř: Petr Michal

Petr Michal

5.0

Realitní kancelář: Avenir Reality s.r.o.
Prodej domu 150 m², pozemek 978 m²Prodej domu 150 m², pozemek 978 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 978 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 978 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 978 m²

Pod Špičákem, Česká Lípa

7 800 000 Kč

52 000 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej domu 412 m², pozemek 4277 m²Prodej domu 412 m², pozemek 4277 m²
Prodej domu 412 m², pozemek 4277 m²
Prodej domu 412 m², pozemek 4277 m²

Prodej domu 412 m², pozemek 4277 m²

Janov nad Nisou ev. č. 2002, Janov nad Nisou

9 970 000 Kč

24 199 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej domu 272 m², pozemek 857 m²Prodej domu 272 m², pozemek 857 m²
Prodej domu 272 m², pozemek 857 m²
Prodej domu 272 m², pozemek 857 m²

Prodej domu 272 m², pozemek 857 m²

U Stadionu, Zákupy

8 500 000 Kč

31 250 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej domu 300 m², pozemek 1340 m²Prodej domu 300 m², pozemek 1340 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 1340 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 1340 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 1340 m²

Horní Branná 367, Horní Branná

8 800 000 Kč

29 333 Kč/m2

Prodej zemědělské usedlosti 389 m², pozemek 4007 m²Prodej zemědělské usedlosti 389 m², pozemek 4007 m²
Prodej zemědělské usedlosti 389 m², pozemek 4007 m²
Prodej zemědělské usedlosti 389 m², pozemek 4007 m²

Prodej zemědělské usedlosti 389 m², pozemek 4007 m²

Polevsko, okres Česká Lípa

9 990 000 Kč

25 681 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej domu 190 m², pozemek 901 m²Prodej domu 190 m², pozemek 901 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 901 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 901 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 901 m²

Jindřichovice pod Smrkem 355, Jindřichovice pod Smrkem

5 500 000 Kč

5 000 000 Kč

26 316 Kč/m2

Prodej domu 150 m²Prodej domu 150 m²
Prodej domu 150 m²
Prodej domu 150 m²

Prodej domu 150 m²

Družstevní, Doksy

7 500 000 Kč

50 000 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Šmat
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Pavel Šmat

Pavel Šmat

4.4

Prodej domu 129 m², pozemek 849 m²Prodej domu 129 m², pozemek 849 m²
Prodej domu 129 m², pozemek 849 m²
Prodej domu 129 m², pozemek 849 m²

Prodej domu 129 m², pozemek 849 m²

Mikovcova, Sloup v Čechách

7 950 000 Kč

61 628 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Fischer
Realitní kancelář: Reality Zavadil
Realitní makléř: Pavel Fischer

Pavel Fischer

3.8

Realitní kancelář: Reality Zavadil
1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 182 domů