Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Moravskoslezský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

49 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 91 m², pozemek 901 m²Prodej domu 91 m², pozemek 901 m²
Prodej domu 91 m², pozemek 901 m²
Prodej domu 91 m², pozemek 901 m²

Prodej domu 91 m², pozemek 901 m²

Myslík 7, Palkovice

3 199 000 Kč

2 999 000 Kč

32 956 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 203 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 75 m², pozemek 270 m²Prodej domu 75 m², pozemek 270 m²
Prodej domu 75 m², pozemek 270 m²
Prodej domu 75 m², pozemek 270 m²

Prodej domu 75 m², pozemek 270 m²

Štramberk, okres Nový Jičín

2 990 000 Kč

39 867 Kč/m2

Prodej domu 497 m², pozemek 1891 m²Prodej domu 497 m², pozemek 1891 m²
Prodej domu 497 m², pozemek 1891 m²
Prodej domu 497 m², pozemek 1891 m²

Prodej domu 497 m², pozemek 1891 m²

Větřkovice, okres Opava

4 290 000 Kč

8 632 Kč/m2

Prodej domu, pozemek 779 m²Prodej domu, pozemek 779 m²
Prodej domu, pozemek 779 m²
Prodej domu, pozemek 779 m²

Prodej domu, pozemek 779 m²

Československé armády, Michálkovice, Ostrava

4 700 000 Kč

Prodej domu 238 m², pozemek 370 m²Prodej domu 238 m², pozemek 370 m²
Prodej domu 238 m², pozemek 370 m²
Prodej domu 238 m², pozemek 370 m²

Prodej domu 238 m², pozemek 370 m²

Československé armády, Budišov nad Budišovkou

2 500 000 Kč

10 504 Kč/m2

Prodej domu 121 m², pozemek 653 m²Prodej domu 121 m², pozemek 653 m²
Prodej domu 121 m², pozemek 653 m²
Prodej domu 121 m², pozemek 653 m²

Prodej domu 121 m², pozemek 653 m²

Janov 136, Janov

1 250 000 Kč

10 331 Kč/m2

Prodej domu 110 m²Prodej domu 110 m²
Prodej domu 110 m²
Prodej domu 110 m²

Prodej domu 110 m²

U Sýpky, Ostrava

4 500 000 Kč

40 909 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Kriho
Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Realitní makléř: Radek Kriho

Radek Kriho

4.8

Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Prodej domu 96 m², pozemek 993 m²Prodej domu 96 m², pozemek 993 m²
Prodej domu 96 m², pozemek 993 m²
Prodej domu 96 m², pozemek 993 m²

Prodej domu 96 m², pozemek 993 m²

Tvrdkov, okres Bruntál

2 650 000 Kč

27 604 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 1105 m²Prodej domu 120 m², pozemek 1105 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 1105 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 1105 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 1105 m²

Odry, okres Nový Jičín

3 900 000 Kč

32 500 Kč/m2

Prodej domu 240 m², pozemek 2251 m²Prodej domu 240 m², pozemek 2251 m²
Prodej domu 240 m², pozemek 2251 m²
Prodej domu 240 m², pozemek 2251 m²

Prodej domu 240 m², pozemek 2251 m²

Třinec, okres Frýdek-Místek

3 490 000 Kč

14 542 Kč/m2

12345

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 203 domů