Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Moravskoslezský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

86 nemovitostí

doporučené

Prodej projektu 142 m²Prodej projektu 142 m²
Prodej projektu 142 m²
Prodej projektu 142 m²

Prodej projektu 142 m²

Stará Riviera, Frýdek-Místek

5 300 000 Kč

37 324 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek
Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek

Ing. Martin Sasínek

4.8

Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 342 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 100 m², pozemek 1206 m²Prodej domu 100 m², pozemek 1206 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 1206 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 1206 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 1206 m²

Ostrava, okres Ostrava-město

5 460 000 Kč

5 150 000 Kč

51 500 Kč/m2

Prodej domu 141 m²Prodej domu 141 m²
Prodej domu 141 m²
Prodej domu 141 m²

Prodej domu 141 m²

Hnojník, Frýdek-Místek

8 590 000 Kč

8 290 000 Kč

58 794 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 650 m²Prodej domu 150 m², pozemek 650 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 650 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 650 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 650 m²

Malá strana 58, Olbramice

5 790 000 Kč

38 600 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Janštová
Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Petra Janštová

Petra Janštová

4.9

Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST
Prodej domu 190 m², pozemek 800 m²Prodej domu 190 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 800 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 800 m²

Janovice, okres Frýdek-Místek

5 490 000 Kč

28 895 Kč/m2

Prodej domu 119 m², pozemek 797 m²Prodej domu 119 m², pozemek 797 m²
Prodej domu 119 m², pozemek 797 m²
Prodej domu 119 m², pozemek 797 m²

Prodej domu 119 m², pozemek 797 m²

Bedřicha Smetany 451/6, Ostrava - Polanka nad Odrou

7 800 000 Kč

65 546 Kč/m2

Prodej domu 240 m², pozemek 15209 m²Prodej domu 240 m², pozemek 15209 m²
Prodej domu 240 m², pozemek 15209 m²
Prodej domu 240 m², pozemek 15209 m²

Prodej domu 240 m², pozemek 15209 m²

Vělopolí, okres Frýdek-Místek

7 200 000 Kč

30 000 Kč/m2

Prodej domu 133 m², pozemek 269 m²Prodej domu 133 m², pozemek 269 m²
Prodej domu 133 m², pozemek 269 m²
Prodej domu 133 m², pozemek 269 m²

Prodej domu 133 m², pozemek 269 m²

Ratibořská 1268/176, Opava - Kateřinky

6 990 000 Kč

52 556 Kč/m2

Prodej domu 180 m², pozemek 863 m²Prodej domu 180 m², pozemek 863 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 863 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 863 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 863 m²

Bílovec, okres Nový Jičín

5 900 000 Kč

32 778 Kč/m2

Prodej domu 90 m², pozemek 719 m²Prodej domu 90 m², pozemek 719 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 719 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 719 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 719 m²

Příkopy, Kobeřice

9 990 000 Kč

111 000 Kč/m2

1...456...9

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 342 domů