Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Moravskoslezský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

86 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 230 m², pozemek 846 m²Prodej domu 230 m², pozemek 846 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 846 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 846 m²

Prodej domu 230 m², pozemek 846 m²

Nad Přehradou, Bílovec

6 990 000 Kč

30 391 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 342 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 170 m², pozemek 1056 m²Prodej domu 170 m², pozemek 1056 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 1056 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 1056 m²

Prodej domu 170 m², pozemek 1056 m²

Český Těšín, okres Karviná

7 299 000 Kč

42 935 Kč/m2

Prodej domu 136 m², pozemek 767 m²Prodej domu 136 m², pozemek 767 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 767 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 767 m²

Prodej domu 136 m², pozemek 767 m²

Novosvětská, Opava

5 390 000 Kč

39 632 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 1616 m²Prodej domu 150 m², pozemek 1616 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1616 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1616 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 1616 m²

Komorní Lhotka 87, Komorní Lhotka

5 500 000 Kč

36 667 Kč/m2

Prodej domu 180 m², pozemek 632 m²Prodej domu 180 m², pozemek 632 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 632 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 632 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 632 m²

Albrechtice, okres Karviná

5 600 000 Kč

31 111 Kč/m2

Prodej domu 110 m², pozemek 746 m²Prodej domu 110 m², pozemek 746 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 746 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 746 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 746 m²

Na Zadky, Těrlicko

6 690 000 Kč

60 818 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Chylík
Realitní kancelář: Tomáš Surovec
Realitní makléř: Michal Chylík

Michal Chylík

5.0

Realitní kancelář: Tomáš Surovec
Prodej domu 94 m², pozemek 440 m²Prodej domu 94 m², pozemek 440 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 440 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 440 m²

Prodej domu 94 m², pozemek 440 m²

Hlavní, Bolatice

6 800 000 Kč

72 340 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 844 m²Prodej domu 200 m², pozemek 844 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 844 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 844 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 844 m²

Nábřežní, Kravaře

6 900 000 Kč

34 500 Kč/m2

Realitní makléř: Zbyněk Kunz
Realitní kancelář: Heart Reality
Realitní makléř: Zbyněk Kunz

Zbyněk Kunz

Realitní kancelář: Heart Reality
Prodej domu 234 m², pozemek 5979 m²Prodej domu 234 m², pozemek 5979 m²
Prodej domu 234 m², pozemek 5979 m²
Prodej domu 234 m², pozemek 5979 m²

Prodej domu 234 m², pozemek 5979 m²

Horní Bludovice, okres Karviná

6 350 000 Kč

27 137 Kč/m2

Prodej domu 178 m², pozemek 651 m²Prodej domu 178 m², pozemek 651 m²
Prodej domu 178 m², pozemek 651 m²
Prodej domu 178 m², pozemek 651 m²

Prodej domu 178 m², pozemek 651 m²

Vydmuchov, Karviná

5 900 000 Kč

5 750 000 Kč

32 303 Kč/m2

Realitní makléř: Zbigniew Macura
Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Realitní makléř: Zbigniew Macura

Zbigniew Macura

Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
1...567...9

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 342 domů