Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Moravskoslezský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

86 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 248 m², pozemek 1000 m²Prodej domu 248 m², pozemek 1000 m²
Prodej domu 248 m², pozemek 1000 m²
Prodej domu 248 m², pozemek 1000 m²

Prodej domu 248 m², pozemek 1000 m²

U Kasperčoka, Havířov

6 300 000 Kč

5 900 000 Kč

23 790 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 342 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 193 m², pozemek 786 m²Prodej domu 193 m², pozemek 786 m²
Prodej domu 193 m², pozemek 786 m²
Prodej domu 193 m², pozemek 786 m²

Prodej domu 193 m², pozemek 786 m²

Klímkova 1843/42, Ostrava - Slezská Ostrava

9 950 000 Kč

9 495 000 Kč

49 197 Kč/m2

Realitní makléř: David Patera
Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
Realitní makléř: David Patera

David Patera

3.9

Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
Prodej domu 240 m², pozemek 534 m²Prodej domu 240 m², pozemek 534 m²
Prodej domu 240 m², pozemek 534 m²
Prodej domu 240 m², pozemek 534 m²

Prodej domu 240 m², pozemek 534 m²

Bolatická, Kravaře

6 500 000 Kč

27 083 Kč/m2

Realitní makléř: Zbyněk Kunz
Realitní kancelář: Heart Reality
Realitní makléř: Zbyněk Kunz

Zbyněk Kunz

Realitní kancelář: Heart Reality
Prodej domu 250 m², pozemek 125 m²Prodej domu 250 m², pozemek 125 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 125 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 125 m²

Prodej domu 250 m², pozemek 125 m²

Nábřežní 1078/21, Nový Jičín

9 390 000 Kč

37 560 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Krist
Realitní kancelář: Dáme domov
Realitní makléř: Roman Krist

Roman Krist

4.8

Realitní kancelář: Dáme domov
Prodej domu 352 m², pozemek 1649 m²Prodej domu 352 m², pozemek 1649 m²
Prodej domu 352 m², pozemek 1649 m²
Prodej domu 352 m², pozemek 1649 m²

Prodej domu 352 m², pozemek 1649 m²

Lipová, Šenov

5 850 000 Kč

16 619 Kč/m2

Prodej domu 250 m², pozemek 666 m²Prodej domu 250 m², pozemek 666 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 666 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 666 m²

Prodej domu 250 m², pozemek 666 m²

Svornosti, Město, Havířov

9 490 000 Kč

37 960 Kč/m2

Prodej domu 215 m²Prodej domu 215 m²
Prodej domu 215 m²
Prodej domu 215 m²

Prodej domu 215 m²

Vladislava Vančury 343/43, Hlučín

8 490 000 Kč

39 488 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek
Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek

Ing. Martin Sasínek

4.8

Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Prodej domu 186 m², pozemek 620 m²Prodej domu 186 m², pozemek 620 m²
Prodej domu 186 m², pozemek 620 m²
Prodej domu 186 m², pozemek 620 m²

Prodej domu 186 m², pozemek 620 m²

Petrovice u Karviné, okres Karviná

5 700 000 Kč

30 645 Kč/m2

Realitní makléř: Zbigniew Macura
Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Realitní makléř: Zbigniew Macura

Zbigniew Macura

Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Prodej domu 185 m², pozemek 2522 m²Prodej domu 185 m², pozemek 2522 m²
Prodej domu 185 m², pozemek 2522 m²
Prodej domu 185 m², pozemek 2522 m²

Prodej domu 185 m², pozemek 2522 m²

Chlebovická 319, Staříč

6 000 000 Kč

32 432 Kč/m2

Prodej domu 212 m², pozemek 768 m²Prodej domu 212 m², pozemek 768 m²
Prodej domu 212 m², pozemek 768 m²
Prodej domu 212 m², pozemek 768 m²

Prodej domu 212 m², pozemek 768 m²

Ostravská, Orlová

6 200 000 Kč

29 245 Kč/m2

1...6789

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 342 domů