Domy na prodej v okresu Břeclav

65 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 67 m², pozemek 581 m²Prodej domu 67 m², pozemek 581 m²
Prodej domu 67 m², pozemek 581 m²
Prodej domu 67 m², pozemek 581 m²

Prodej domu 67 m², pozemek 581 m²

Strachotínská, Pouzdřany, Pouzdřany

3 950 000 Kč

3 490 000 Kč

52 090 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 144 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 220 m², pozemek 695 m²Prodej domu 220 m², pozemek 695 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 695 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 695 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 695 m²

Šakvická 455, Zaječí

11 490 000 Kč

52 227 Kč/m2

Populární

Prodej domu 142 m², pozemek 520 m²Prodej domu 142 m², pozemek 520 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 520 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 520 m²

Prodej domu 142 m², pozemek 520 m²

U Stadionu 531, Lanžhot

3 290 000 Kč

23 169 Kč/m2

Populární

Prodej domu 155 m², pozemek 538 m²Prodej domu 155 m², pozemek 538 m²
Prodej domu 155 m², pozemek 538 m²
Prodej domu 155 m², pozemek 538 m²

Prodej domu 155 m², pozemek 538 m²

Břeclav, Břeclav, Lidická

Neveřejná cena

Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková
Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.
Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková

Soňa Kloser Mančíková

Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.

Populární

Prodej domu 220 m², pozemek 1583 m²Prodej domu 220 m², pozemek 1583 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 1583 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 1583 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 1583 m²

Sokolská 699/11, Podivín

6 990 000 Kč

31 773 Kč/m2

Populární

Prodej domu 151 m², pozemek 611 m²Prodej domu 151 m², pozemek 611 m²
Prodej domu 151 m², pozemek 611 m²
Prodej domu 151 m², pozemek 611 m²

Prodej domu 151 m², pozemek 611 m²

Velké Němčice, okres Břeclav

Neveřejná cena

Populární

Prodej domu 68 m², pozemek 384 m²Prodej domu 68 m², pozemek 384 m²
Prodej domu 68 m², pozemek 384 m²
Prodej domu 68 m², pozemek 384 m²

Prodej domu 68 m², pozemek 384 m²

Luční, Týnec

3 300 000 Kč

2 599 000 Kč

38 221 Kč/m2

Populární

Prodej domu 36 m², pozemek 87 m²Prodej domu 36 m², pozemek 87 m²
Prodej domu 36 m², pozemek 87 m²
Prodej domu 36 m², pozemek 87 m²

Prodej domu 36 m², pozemek 87 m²

Mikulov, okres Břeclav

8 650 000 Kč

7 850 000 Kč

218 056 Kč/m2

Populární

Prodej domu 200 m², pozemek 2000 m²Prodej domu 200 m², pozemek 2000 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 2000 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 2000 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 2000 m²

Kurdějov, okres Břeclav

9 990 000 Kč

49 950 Kč/m2

Prodej domu 160 m², pozemek 950 m²Prodej domu 160 m², pozemek 950 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 950 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 950 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 950 m²

Hlavní 482/72, Břeclav - Poštorná

11 900 000 Kč

74 375 Kč/m2

123...7

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 144 domů