Domy na prodej v kraji Pardubický kraj

105 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 100 m², pozemek 8575 m²Prodej domu 100 m², pozemek 8575 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 8575 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 8575 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 8575 m²

Lesní 435, Horní Jelení

4 400 000 Kč

44 000 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 546 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 51 m², pozemek 1633 m²Prodej domu 51 m², pozemek 1633 m²
Prodej domu 51 m², pozemek 1633 m²
Prodej domu 51 m², pozemek 1633 m²

Prodej domu 51 m², pozemek 1633 m²

Pardubická, Srch, Srch

6 900 000 Kč

135 294 Kč/m2

Prodej domu 500 m², pozemek 1268 m²Prodej domu 500 m², pozemek 1268 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 1268 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 1268 m²

Prodej domu 500 m², pozemek 1268 m²

Rosice 36, Rosice

4 750 000 Kč

9 500 Kč/m2

Prodej domu 130 m², pozemek 1156 m²Prodej domu 130 m², pozemek 1156 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 1156 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 1156 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 1156 m²

Krasíkov 118, Krasíkov

2 100 000 Kč

16 154 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Novotný
Realitní kancelář: Reality z Hané
Realitní makléř: Ing. Ondřej Novotný

Ing. Ondřej Novotný

4.9

Realitní kancelář: Reality z Hané
Prodej domu 70 m², pozemek 476 m²Prodej domu 70 m², pozemek 476 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 476 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 476 m²

Prodej domu 70 m², pozemek 476 m²

Pod Lipami 311, Pardubice - Bílé Předměstí

7 900 000 Kč

112 857 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Horák
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Miroslav Horák

Miroslav Horák

4.9

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej domu 95 m², pozemek 300 m²Prodej domu 95 m², pozemek 300 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 300 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 300 m²

Prodej domu 95 m², pozemek 300 m²

Černá u Bohdanče, okres Pardubice

9 690 000 Kč

102 000 Kč/m2

Prodej domu 154 m², pozemek 265 m²Prodej domu 154 m², pozemek 265 m²
Prodej domu 154 m², pozemek 265 m²
Prodej domu 154 m², pozemek 265 m²

Prodej domu 154 m², pozemek 265 m²

Bělá u Jevíčka 43, Bělá u Jevíčka

3 995 000 Kč

25 942 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Prodej domu 150 m², pozemek 843 m²Prodej domu 150 m², pozemek 843 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 843 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 843 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 843 m²

Městečko Trnávka, okres Svitavy

3 999 000 Kč

26 660 Kč/m2

Realitní makléř: Alice Müllerová
Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Realitní makléř: Alice Müllerová

Alice Müllerová

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Prodej domu 151 m², pozemek 840 m²Prodej domu 151 m², pozemek 840 m²
Prodej domu 151 m², pozemek 840 m²
Prodej domu 151 m², pozemek 840 m²

Prodej domu 151 m², pozemek 840 m²

Nábřežní, Pardubice

14 990 000 Kč

99 272 Kč/m2

Prodej domu 134 m², pozemek 787 m²Prodej domu 134 m², pozemek 787 m²
Prodej domu 134 m², pozemek 787 m²
Prodej domu 134 m², pozemek 787 m²

Prodej domu 134 m², pozemek 787 m²

Konečná 1917, Pardubice - Zelené Předměstí

9 950 000 Kč

74 254 Kč/m2

Realitní makléř: Hana Zavadilová
Realitní kancelář: Reality Zavadil
Realitní makléř: Hana Zavadilová

Hana Zavadilová

4.6

Realitní kancelář: Reality Zavadil
1...567...11

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 546 domů