Domy na prodej v kraji Pardubický kraj

105 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 110 m², pozemek 1072 m²Prodej domu 110 m², pozemek 1072 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 1072 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 1072 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 1072 m²

Luže, okres Chrudim

2 000 000 Kč

18 182 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 546 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 150 m², pozemek 1045 m²Prodej domu 150 m², pozemek 1045 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1045 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1045 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 1045 m²

Těchonín 11, Těchonín

5 995 000 Kč

39 967 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Prodej domu 139 m², pozemek 362 m²Prodej domu 139 m², pozemek 362 m²
Prodej domu 139 m², pozemek 362 m²
Prodej domu 139 m², pozemek 362 m²

Prodej domu 139 m², pozemek 362 m²

Míčov 63, Míčov-Sušice

4 300 000 Kč

30 935 Kč/m2

Prodej domu 145 m², pozemek 2211 m²Prodej domu 145 m², pozemek 2211 m²
Prodej domu 145 m², pozemek 2211 m²
Prodej domu 145 m², pozemek 2211 m²

Prodej domu 145 m², pozemek 2211 m²

Hrádek 43, Hrádek

6 750 000 Kč

46 552 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Šponar
Realitní kancelář: REALITY UO Milan Šponar
Realitní makléř: Milan Šponar

Milan Šponar

4.9

Realitní kancelář: REALITY UO Milan Šponar
Prodej domu 140 m², pozemek 457 m²Prodej domu 140 m², pozemek 457 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 457 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 457 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 457 m²

Platěnice 27, Moravany

4 500 000 Kč

32 143 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský

Ing. Ondřej Bahenský

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Prodej domu 231 m², pozemek 1010 m²Prodej domu 231 m², pozemek 1010 m²
Prodej domu 231 m², pozemek 1010 m²
Prodej domu 231 m², pozemek 1010 m²

Prodej domu 231 m², pozemek 1010 m²

V Loučkách, Mikulovice

13 890 000 Kč

60 130 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Melichar
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Pavel Melichar

Pavel Melichar

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej domu 415 m², pozemek 2446 m²Prodej domu 415 m², pozemek 2446 m²
Prodej domu 415 m², pozemek 2446 m²
Prodej domu 415 m², pozemek 2446 m²

Prodej domu 415 m², pozemek 2446 m²

Kojice 31, Kojice

4 299 031 Kč

10 359 Kč/m2

Prodej domu 82 m², pozemek 113 m²Prodej domu 82 m², pozemek 113 m²
Prodej domu 82 m², pozemek 113 m²
Prodej domu 82 m², pozemek 113 m²

Prodej domu 82 m², pozemek 113 m²

Vilibalda Svobody, Skuteč

3 380 000 Kč

41 220 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Paleček
Realitní kancelář: eDO reality
Realitní makléř: Tomáš Paleček

Tomáš Paleček

5.0

Realitní kancelář: eDO reality
Prodej domu 82 m², pozemek 984 m²Prodej domu 82 m², pozemek 984 m²
Prodej domu 82 m², pozemek 984 m²
Prodej domu 82 m², pozemek 984 m²

Prodej domu 82 m², pozemek 984 m²

Hnátnice 278, Hnátnice

4 160 000 Kč

50 732 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Prodej domu 190 m², pozemek 1970 m²Prodej domu 190 m², pozemek 1970 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 1970 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 1970 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 1970 m²

Ostrov, okres Ústí nad Orlicí

5 500 000 Kč

28 947 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Šponar
Realitní kancelář: REALITY UO Milan Šponar
Realitní makléř: Milan Šponar

Milan Šponar

4.9

Realitní kancelář: REALITY UO Milan Šponar
1...678...11

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 546 domů