Domy na prodej v kraji Středočeský kraj

379 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 300 m², pozemek 800 m²Prodej domu 300 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 800 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 800 m²

Trubín, okres Beroun

25 800 000 Kč

86 000 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 330 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 183 m², pozemek 658 m²Prodej domu 183 m², pozemek 658 m²
Prodej domu 183 m², pozemek 658 m²
Prodej domu 183 m², pozemek 658 m²

Prodej domu 183 m², pozemek 658 m²

Pečice, okres Příbram

9 800 000 Kč

8 490 000 Kč

46 393 Kč/m2

Prodej domu 182 m², pozemek 1250 m²Prodej domu 182 m², pozemek 1250 m²
Prodej domu 182 m², pozemek 1250 m²
Prodej domu 182 m², pozemek 1250 m²

Prodej domu 182 m², pozemek 1250 m²

Na Vávrově I 117, Všestary

11 530 000 Kč

9 920 000 Kč

54 505 Kč/m2

Prodej domu 168 m², pozemek 472 m²Prodej domu 168 m², pozemek 472 m²
Prodej domu 168 m², pozemek 472 m²
Prodej domu 168 m², pozemek 472 m²

Prodej domu 168 m², pozemek 472 m²

Zlonín, okres Praha-východ

20 650 000 Kč

19 499 000 Kč

116 065 Kč/m2

Prodej domu 198 m², pozemek 2043 m²Prodej domu 198 m², pozemek 2043 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 2043 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 2043 m²

Prodej domu 198 m², pozemek 2043 m²

Hrubý Jeseník, okres Nymburk

12 990 000 Kč

65 606 Kč/m2

Prodej domu 140 m², pozemek 760 m²Prodej domu 140 m², pozemek 760 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 760 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 760 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 760 m²

Vojtěšská, Neratovice

13 790 000 Kč

8 790 000 Kč

62 786 Kč/m2

Prodej domu 92 m², pozemek 319 m²Prodej domu 92 m², pozemek 319 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 319 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 319 m²

Prodej domu 92 m², pozemek 319 m²

Vrchotovy Janovice 234, Vrchotovy Janovice

7 490 000 Kč

6 998 000 Kč

76 065 Kč/m2

Prodej domu 119 m², pozemek 479 m²Prodej domu 119 m², pozemek 479 m²
Prodej domu 119 m², pozemek 479 m²
Prodej domu 119 m², pozemek 479 m²

Prodej domu 119 m², pozemek 479 m²

Vlašimská 121, Zruč nad Sázavou

4 470 000 Kč

4 199 000 Kč

35 286 Kč/m2

Prodej domu 165 m², pozemek 482 m²Prodej domu 165 m², pozemek 482 m²
Prodej domu 165 m², pozemek 482 m²
Prodej domu 165 m², pozemek 482 m²

Prodej domu 165 m², pozemek 482 m²

Stakorská, Kosmonosy

12 350 000 Kč

74 848 Kč/m2

Prodej domu 90 m², pozemek 1510 m²Prodej domu 90 m², pozemek 1510 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 1510 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 1510 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 1510 m²

Žáky, okres Kutná Hora

7 900 000 Kč

7 490 000 Kč

83 222 Kč/m2

1...131415...38

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 330 domů