Domy na prodej v kraji Středočeský kraj

378 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 154 m², pozemek 257 m²Prodej domu 154 m², pozemek 257 m²
Prodej domu 154 m², pozemek 257 m²
Prodej domu 154 m², pozemek 257 m²

Prodej domu 154 m², pozemek 257 m²

Úholičky, okres Praha-západ

16 459 000 Kč

106 877 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 325 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 198 m², pozemek 896 m²Prodej domu 198 m², pozemek 896 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 896 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 896 m²

Prodej domu 198 m², pozemek 896 m²

Zelená, Čestlice

25 055 485 Kč

126 543 Kč/m2

Prodej domu 230 m², pozemek 330 m²Prodej domu 230 m², pozemek 330 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 330 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 330 m²

Prodej domu 230 m², pozemek 330 m²

Dolní Bousov, okres Mladá Boleslav

12 899 000 Kč

56 083 Kč/m2

Prodej domu 98 m², pozemek 1131 m²Prodej domu 98 m², pozemek 1131 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 1131 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 1131 m²

Prodej domu 98 m², pozemek 1131 m²

Adamov 83, Adamov

10 899 000 Kč

111 214 Kč/m2

Prodej domu 121 m², pozemek 638 m²Prodej domu 121 m², pozemek 638 m²
Prodej domu 121 m², pozemek 638 m²
Prodej domu 121 m², pozemek 638 m²

Prodej domu 121 m², pozemek 638 m²

Petroupim 36, Petroupim

7 490 000 Kč

7 250 000 Kč

59 917 Kč/m2

Prodej domu 116 m², pozemek 849 m²Prodej domu 116 m², pozemek 849 m²
Prodej domu 116 m², pozemek 849 m²
Prodej domu 116 m², pozemek 849 m²

Prodej domu 116 m², pozemek 849 m²

Dobropolská, Kouřim

8 200 000 Kč

7 800 000 Kč

67 241 Kč/m2

Prodej domu 450 m², pozemek 780 m²Prodej domu 450 m², pozemek 780 m²
Prodej domu 450 m², pozemek 780 m²
Prodej domu 450 m², pozemek 780 m²

Prodej domu 450 m², pozemek 780 m²

Okrouhlo, okres Praha-západ

18 700 000 Kč

41 556 Kč/m2

Prodej domu 156 m², pozemek 316 m²Prodej domu 156 m², pozemek 316 m²
Prodej domu 156 m², pozemek 316 m²
Prodej domu 156 m², pozemek 316 m²

Prodej domu 156 m², pozemek 316 m²

Karlštejnská, Chýnice

13 700 000 Kč

12 700 000 Kč

81 410 Kč/m2

Prodej zemědělské usedlosti 149 m², pozemek 1346 m²Prodej zemědělské usedlosti 149 m², pozemek 1346 m²
Prodej zemědělské usedlosti 149 m², pozemek 1346 m²
Prodej zemědělské usedlosti 149 m², pozemek 1346 m²

Prodej zemědělské usedlosti 149 m², pozemek 1346 m²

Vlkaneč - Přibyslavice, okres Kutná Hora

3 360 000 Kč

3 000 000 Kč

20 134 Kč/m2

Prodej domu 210 m²Prodej domu 210 m²
Prodej domu 210 m²
Prodej domu 210 m²

Prodej domu 210 m²

Štěchovice, Praha-západ

18 700 000 Kč

17 200 000 Kč

81 905 Kč/m2

1...121314...38

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 325 domů