Domy na prodej v kraji Středočeský kraj

382 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 81 m²Prodej domu 81 m²
Prodej domu 81 m²
Prodej domu 81 m²

Prodej domu 81 m²

123, Křenek

11 400 000 000 Kč

140 740 741 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 340 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 213 m², pozemek 1614 m²Prodej domu 213 m², pozemek 1614 m²
Prodej domu 213 m², pozemek 1614 m²
Prodej domu 213 m², pozemek 1614 m²

Prodej domu 213 m², pozemek 1614 m²

Na Větrově, Velké Popovice

19 990 000 Kč

19 450 000 Kč

91 315 Kč/m2

Prodej domu 115 m²Prodej domu 115 m²
Prodej domu 115 m²
Prodej domu 115 m²

Prodej domu 115 m²

Pravonín

7 990 000 Kč

7 500 000 Kč

65 217 Kč/m2

Prodej domu 86 m², pozemek 1699 m²Prodej domu 86 m², pozemek 1699 m²
Prodej domu 86 m², pozemek 1699 m²
Prodej domu 86 m², pozemek 1699 m²

Prodej domu 86 m², pozemek 1699 m²

Hostokryje 55, Senomaty

6 250 000 Kč

5 750 000 Kč

66 860 Kč/m2

Prodej domu 228 m²Prodej domu 228 m²
Prodej domu 228 m²
Prodej domu 228 m²

Prodej domu 228 m²

42, Žižice

20 990 000 Kč

19 490 000 Kč

85 482 Kč/m2

Prodej domu 210 m², pozemek 2055 m²Prodej domu 210 m², pozemek 2055 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 2055 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 2055 m²

Prodej domu 210 m², pozemek 2055 m²

Čtyřkoly, okres Benešov

9 990 000 Kč

8 990 000 Kč

42 810 Kč/m2

Prodej domu 237 m²Prodej domu 237 m²
Prodej domu 237 m²
Prodej domu 237 m²

Prodej domu 237 m²

184, Český Šternberk

13 990 000 Kč

12 990 000 Kč

54 810 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 266 m²Prodej domu 120 m², pozemek 266 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 266 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 266 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 266 m²

Chocerady, okres Benešov

7 233 960 Kč

6 185 000 Kč

51 542 Kč/m2

Prodej domu 220 m², pozemek 2215 m²Prodej domu 220 m², pozemek 2215 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 2215 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 2215 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 2215 m²

Stříbrná Skalice, okres Praha-východ

14 000 000 Kč

12 850 000 Kč

58 409 Kč/m2

Prodej domu 105 m², pozemek 624 m²Prodej domu 105 m², pozemek 624 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 624 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 624 m²

Prodej domu 105 m², pozemek 624 m²

Okřesaneč 22, Okřesaneč

4 249 000 Kč

3 495 000 Kč

33 286 Kč/m2

1...151617...39

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 340 domů