Domy na prodej v kraji Středočeský kraj

381 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 152 m², pozemek 846 m²Prodej domu 152 m², pozemek 846 m²
Prodej domu 152 m², pozemek 846 m²
Prodej domu 152 m², pozemek 846 m²

Prodej domu 152 m², pozemek 846 m²

Krupá 160, Krupá

12 887 200 Kč

84 784 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 344 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 167 m², pozemek 570 m²Prodej domu 167 m², pozemek 570 m²
Prodej domu 167 m², pozemek 570 m²
Prodej domu 167 m², pozemek 570 m²

Prodej domu 167 m², pozemek 570 m²

Na Pískách 744, Horoměřice

12 900 000 Kč

77 246 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Krupka
Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP
Realitní makléř: Jiří Krupka

Jiří Krupka

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP
Prodej domu 103 m², pozemek 918 m²Prodej domu 103 m², pozemek 918 m²
Prodej domu 103 m², pozemek 918 m²
Prodej domu 103 m², pozemek 918 m²

Prodej domu 103 m², pozemek 918 m²

Podmoky 58, Podmoky

5 490 000 Kč

53 301 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Šavrda
Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Šavrda

Pavel Šavrda

4.6

Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.
Prodej domu 110 m², pozemek 350 m²Prodej domu 110 m², pozemek 350 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 350 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 350 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 350 m²

Kostelecká, Kostelec nad Labem - Jiřice

11 800 000 Kč

9 990 000 Kč

90 818 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 492 m²Prodej domu 100 m², pozemek 492 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 492 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 492 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 492 m²

Přemyslova 91, Mšeno

4 500 000 Kč

4 275 000 Kč

42 750 Kč/m2

Prodej domu 121 m², pozemek 378 m²Prodej domu 121 m², pozemek 378 m²
Prodej domu 121 m², pozemek 378 m²
Prodej domu 121 m², pozemek 378 m²

Prodej domu 121 m², pozemek 378 m²

Pražská, Kralupy nad Vltavou

8 198 000 Kč

67 752 Kč/m2

Prodej domu 85 m², pozemek 1785 m²Prodej domu 85 m², pozemek 1785 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 1785 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 1785 m²

Prodej domu 85 m², pozemek 1785 m²

Vidim 41, Vidim

4 500 000 Kč

3 500 000 Kč

41 176 Kč/m2

Realitní makléř: Chantal Elexová
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Chantal Elexová

Chantal Elexová

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej domu 204 m², pozemek 1006 m²Prodej domu 204 m², pozemek 1006 m²
Prodej domu 204 m², pozemek 1006 m²
Prodej domu 204 m², pozemek 1006 m²

Prodej domu 204 m², pozemek 1006 m²

Dlouhá Lhota 126, Dlouhá Lhota

9 990 000 Kč

48 971 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 909 m²Prodej domu 150 m², pozemek 909 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 909 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 909 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 909 m²

Skryje 106, Skryje

4 900 000 Kč

32 667 Kč/m2

Prodej domu 343 m², pozemek 1578 m²Prodej domu 343 m², pozemek 1578 m²
Prodej domu 343 m², pozemek 1578 m²
Prodej domu 343 m², pozemek 1578 m²

Prodej domu 343 m², pozemek 1578 m²

Kvasejovice 35, Sedlec-Prčice

8 190 000 Kč

7 000 000 Kč

20 408 Kč/m2

1...345...39

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 344 domů