Domy na prodej v kraji Středočeský kraj

380 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 164 m², pozemek 986 m²Prodej domu 164 m², pozemek 986 m²
Prodej domu 164 m², pozemek 986 m²
Prodej domu 164 m², pozemek 986 m²

Prodej domu 164 m², pozemek 986 m²

Na Výsluní 330, Chotětov

14 950 000 Kč

91 159 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 338 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 195 m², pozemek 543 m²Prodej domu 195 m², pozemek 543 m²
Prodej domu 195 m², pozemek 543 m²
Prodej domu 195 m², pozemek 543 m²

Prodej domu 195 m², pozemek 543 m²

Východní, Líbeznice

22 490 000 Kč

115 333 Kč/m2

Prodej domu 160 m², pozemek 1269 m²Prodej domu 160 m², pozemek 1269 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 1269 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 1269 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 1269 m²

Vraňany 144, Vraňany

12 500 000 Kč

11 495 000 Kč

71 844 Kč/m2

Prodej domu 250 m², pozemek 3343 m²Prodej domu 250 m², pozemek 3343 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 3343 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 3343 m²

Prodej domu 250 m², pozemek 3343 m²

Chyňava ev. č. 699, Chyňava

15 900 000 Kč

11 990 000 Kč

47 960 Kč/m2

Prodej domu 160 m²Prodej domu 160 m²
Prodej domu 160 m²
Prodej domu 160 m²

Prodej domu 160 m²

9, Tochovice

4 990 000 Kč

31 188 Kč/m2

Prodej domu 230 m², pozemek 662 m²Prodej domu 230 m², pozemek 662 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 662 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 662 m²

Prodej domu 230 m², pozemek 662 m²

Zvonečková 177, Mukařov - Srbín

16 978 000 Kč

15 498 000 Kč

67 383 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Hofmann a Hana Kvasničková
Realitní kancelář: RE/MAX Art
Realitní makléř: Martin Hofmann a Hana Kvasničková

Martin Hofmann a Hana Kvasničková

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX Art
Prodej domu 250 m², pozemek 580 m²Prodej domu 250 m², pozemek 580 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 580 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 580 m²

Prodej domu 250 m², pozemek 580 m²

Josefa Janury, Kralupy nad Vltavou

8 990 000 Kč

35 960 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Petr Dřímal
Realitní kancelář: Realitní analytik.cz
Realitní makléř: Ing. Petr Dřímal

Ing. Petr Dřímal

5.0

Realitní kancelář: Realitní analytik.cz
Prodej domu 270 m², pozemek 2175 m²Prodej domu 270 m², pozemek 2175 m²
Prodej domu 270 m², pozemek 2175 m²
Prodej domu 270 m², pozemek 2175 m²

Prodej domu 270 m², pozemek 2175 m²

Libeř, okres Praha-západ

24 500 000 Kč

22 900 000 Kč

84 815 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej domu 180 m², pozemek 436 m²Prodej domu 180 m², pozemek 436 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 436 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 436 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 436 m²

Příční 697, Kladno - Švermov

11 890 000 Kč

9 990 000 Kč

55 500 Kč/m2

Prodej domu 70 m², pozemek 722 m²Prodej domu 70 m², pozemek 722 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 722 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 722 m²

Prodej domu 70 m², pozemek 722 m²

Na Obci, Křenice, Křenice

9 900 000 Kč

141 429 Kč/m2

1...343536...38

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 338 domů